reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dopiero wrocilam. Wyglada ze sie wchlonal krwiak bo nie bylo widac zmian. Karta ciazy jest serce bije. zdjecia nie dostalam a termin na 30.09. Nastepna wizyta 08.04 :) a 28.03 prenatalne :)
30.09 to urodziny mojej mamy. Dobry dzien, dobry znak, bedzie dobrze Kochana [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, załamana diagnoza lekarki na Karowe ze ten krwiak taki duży okropny, poszłam do moje lekarza. Obejrzał mnie i powiedział, ze zarodek urósł o 4mm od soboty, serce bije, i przerósł krwiaka. I ze krwiak jest ale nie jakis ogromny i sie oczyści sam. Ze non stop leżenie tez niedobre bo wlasnie mało sie oczyszcza a brązowa krew=stara krew... w ogóle powiedział, ze niestety czasem w szpitalu jak na taśmie i reakcje sa nieodpowiednie i moze doktor była przemęczona... niezłe mnie nastraszyla.
 
Dziewczyny, załamana diagnoza lekarki na Karowe ze ten krwiak taki duży okropny, poszłam do moje lekarza. Obejrzał mnie i powiedział, ze zarodek urósł o 4mm od soboty, serce bije, i przerósł krwiaka. I ze krwiak jest ale nie jakis ogromny i sie oczyści sam. Ze non stop leżenie tez niedobre bo wlasnie mało sie oczyszcza a brązowa krew=stara krew... w ogóle powiedział, ze niestety czasem w szpitalu jak na taśmie i reakcje sa nieodpowiednie i moze doktor była przemęczona... niezłe mnie nastraszyla.
Ah Ci lekarze... brak słów. Dobrze ze poszlas do swojego lekarzs, przynajmniej jesteś spokojniejsza. Ale jak kojarze krwiaki to dziewczyny raczej lezaly. Oszczedzaj się kochana❤
 
reklama
Do góry