reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej . Jestem po transferze , dostałam 2zarodki pan Doktor mówił ,że dobrej jakości :) jak wrócę do domu to napiszę dokładniej :) teraz mam czekać do 22.03 i wtedy robić betę. A czy wy po podaniu zarodków też od razu wstawaliscie? Ja myślałam ,że z 10min będę musiała poleżeć ,a kazali mi od razu wstać .
Ja wstawalam tez od razu [emoji3]

[emoji127] Oleńka i Piotruś 28.09.2017
 
reklama
A mi ostatnie badana z Łodzi zeszły. ASA czyli p.ciała przeciwplemnikowe są ujemne (29 a dodatnie od 40). W sobotę zrobiliśmy helicobacter i ANA2 ale nie wyrobią się chyba przed wizyta. Wcześniej jak dzwoniłam to mi mowili ze helicobacter są wyniki prawie od razu. A dzwoniłam tydzień wcześniej. Tyle ze powiedzieli ze trzeba na czczo a my po śniadaniu wtedy. Stwierdziliśmy ze jak wynik prawie zaraz to pojedziemy w sobotę żeby na spokojnie. Pojechaliśmy a tam ze 19 dni. Kurka... No nic, dośle P. Wyniki mailem bo mamy wizyte za 2 tygodnie.
:szok::szok: o matyldo ja helicobacter mialam po 2 dniach
 
Dziewczyny czy jest jakakolwiek możliwość i szansa aby w 11tc 5 dobra poznać płeć dziecka? Podejrzewam ze to za wcześnie... czy na takiej zwykłej ginekologicznej wizycie czy na prenatalnych?:)
Ja poznałam w 12tc na prenatalnych. Niby na 70%, ale potwierdziło się

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Mam już wynik bety [emoji5] dziś 88,9 [emoji7][emoji7][emoji7]teraz czekam do środy jaki będzie przyrost. Póki co jestem szczęśliwa choć nie bardzo do mnie dociera co się dzieje [emoji23][emoji23][emoji23] jakbym obuchem w głowę dostała [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie:) dziewczyny mam pytanie,
który kwas foliowy metalowy polecacie?? Bo dopiero dzisiaj prawidłowo wyniki doczytałam i wychodzi ze mam prawie pięć razy przekroczona norme :(
 
Czytam wasze wypowiedzi na temat zwolnień z pracy na początku ciąży. Czy pracujecie fizycznie czy macie lekką pracę ale wolicie nie ryzykować? Moja praca jest w miarę lekka, obecnie zajmuje się dziećmi, jedynym większym wysiłkiem jest półgodzinny spacer do szkoły dwa razy dziennie i takie podstawowe czynności które każda z nas wykonuje w domu. Dodatkowo raz w tygodniu sprzątam cały dom. W anglii ciąży nie traktują niestety tak jak w polsce, do 12 tygodnia to dla nich nie ciąża i trochę się boję jak moja szefowa podejdzie do tematu... na razie wie że jedziemy do Polski na 5 tygodni i wie też po co. Czy uważacie że jeśli będę w ciąży to powinnam twardo trzymać się tego że teraz nie powinnam się wysilać, odmówić sprzątania domu już od samego początku czy to lekka przesada? Ludzie którzy nie mają problemów z zajściem w ciąże chyba nie wiedzą przez co my przechodzimy i jak bardzo czekamy na mały cud...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Skoro twoja pracodawczyni wie po co jedziecie i ze podchodzicie do ivf to ja bym z nia na twoim miejscu pogadala zeby troche mniej pracowac ze musisz na siebie uwazac. Moze nie odrazu ze nie sprzatac wogole ale moze moglabys partiami to robic w ciagu tygodnia jak dzieciaki sa w szkole. Niby to moze nie ciezka praca ale wiesz w ciazy ogarniecie w jeden dzien duzego domu to tez moze byc wyczyn ;)
 
Mam już wynik bety [emoji5] dziś 88,9 [emoji7][emoji7][emoji7]teraz czekam do środy jaki będzie przyrost. Póki co jestem szczęśliwa choć nie bardzo do mnie dociera co się dzieje [emoji23][emoji23][emoji23] jakbym obuchem w głowę dostała [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa super gratulacje ;)
 
reklama
Do góry