reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

:confused: to jest jakiś inny progesteron :confused:
A czemu kazali Ci go zbadać, skoro ten zwykły jest ok?
A no jest :) nawet nie wiedziałam, że mi go zbadali :) byłam na wizycie tydzień temu, pobrali krew i tyle ;) te wyniki, co zawsze dostałam jeszcze tego samego dnia, więc się zdziwiłam, że wczoraj jeszcze ten wynik przysłali.
 
reklama
Tak to można nazwać [emoji1] uśmiałam się dzięki Tobie. Nie wiem który to dpt bo nie miałam transferu. Naturalny cud. No zobaczymy czy będzie ten cud. Mam nadzieję że tak. Zaczyna mi się powoli robić niedobrze więc mam nadzieję że jednak tak. Niestety bety nie robilam bo nie chciałam się nakręcać a teraz żałuję [emoji19]. Zobaczymy dzisiaj o 13:40. Jak wyjdę to da znać co się dowiedziałam bez względu na info.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak to można nazwać [emoji1] uśmiałam się dzięki Tobie. Nie wiem który to dpt bo nie miałam transferu. Naturalny cud. No zobaczymy czy będzie ten cud. Mam nadzieję że tak. Zaczyna mi się powoli robić niedobrze więc mam nadzieję że jednak tak. Niestety bety nie robilam bo nie chciałam się nakręcać a teraz żałuję [emoji19]. Zobaczymy dzisiaj o 13:40. Jak wyjdę to da znać co się dowiedziałam bez względu na info.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana dzis jest dzien samych dobrych wiadomosci:) zobaczysz dzis piekne ❤ ✊✊✊
 
reklama
Byłam tydzień temu, ale był tylko pęcherzyk [emoji19], więc narazie nie ma się czym chwalić, dzisiaj mam kolejną wizytę około 13:40. Może już coś będzie, jakieś czarne myśli mnie nachodza niestety, cala w nerwach chodzę, na niczym nie umiem się skupić [emoji19]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Heja! Proszę mi się tu nie smutasić! Był w swoim czasie pęcherzyk, dziś będzie zarodek:) Bo niby czemu miałoby być inaczej? Głowa do góry :)
 
Do góry