reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Byłam tydzień temu, ale był tylko pęcherzyk [emoji19], więc narazie nie ma się czym chwalić, dzisiaj mam kolejną wizytę około 13:40. Może już coś będzie, jakieś czarne myśli mnie nachodza niestety, cala w nerwach chodzę, na niczym nie umiem się skupić [emoji19]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki kochana, musi byc dobrze ❤️✊✊
 
Dziękuję dziewczyny za dobre słowa i kciuki oczywiście - wizytę mam dopiero o 15, mam nadzieje że w końcu się dziś dowiem co za niespodziankę noszę pod sercem ❤️
w końcu to 15t 3 dc - liczę na dziewczynkę - z okazji dnia kobiet hehe ale jak bedzie synuś to też bede szczesliwa. Ważne zeby było ok :)
A Wam z okazji naszego święta - życzę spełnienia tego największego marzenia o ktore kazda z nas tutaj walczy dzielnie ❤️❤️❤️
Trzymam kciuki ;) ❤️✊
 
Dziewczyny powiedzcie mi od którego tc lekarz nie robi USG dopochwowego a przez brzuch? Czy jest jakiś konkretny termin czy zależy od lekarza/zarodka? A i mam pytanie o badanie moczu... ostatnio wyszły nieciekawe wyniki i teraz chce to zrobić na 100% dobrze... wiem że trzeba pobrać rano, ze środkowego strumienia, ale chce dopytać o podmycie się: wystarczy samą wodą (jak najmniej chemii) czy może być standardowy płyn do higieny intymnej? (nie zaburzy wyniku?) Pomóżcie ;)
Kochana dokladnie sie wymyj (ja myje sie sama woda przed oddaniem moczu). U mnie pierwsze badanie przez powloki bylo przy badaniu prenatarnym i to bylo w 11tc o ile mnie pamiec nie myli. Dzien wczesniej mialam wizyte i usg mialam dopochwowo a juz podczas kolejnej wizyty 3 tygodnie pozniej przez powloki.
 
Dziewczyny powiedzcie mi od którego tc lekarz nie robi USG dopochwowego a przez brzuch? Czy jest jakiś konkretny termin czy zależy od lekarza/zarodka? A i mam pytanie o badanie moczu... ostatnio wyszły nieciekawe wyniki i teraz chce to zrobić na 100% dobrze... wiem że trzeba pobrać rano, ze środkowego strumienia, ale chce dopytać o podmycie się: wystarczy samą wodą (jak najmniej chemii) czy może być standardowy płyn do higieny intymnej? (nie zaburzy wyniku?) Pomóżcie ;)
Ja mam usg przez brzuch od 10tc ;)
 
Dziewczyny powiedzcie mi od którego tc lekarz nie robi USG dopochwowego a przez brzuch? Czy jest jakiś konkretny termin czy zależy od lekarza/zarodka? A i mam pytanie o badanie moczu... ostatnio wyszły nieciekawe wyniki i teraz chce to zrobić na 100% dobrze... wiem że trzeba pobrać rano, ze środkowego strumienia, ale chce dopytać o podmycie się: wystarczy samą wodą (jak najmniej chemii) czy może być standardowy płyn do higieny intymnej? (nie zaburzy wyniku?) Pomóżcie ;)
Ja zawsze podmywałam się płynem który mam-dla kobiet w ciąży. A reszta tak jak wyżej napisałaś. Pierwsze usg przez powłoki brzuszne mialam podczas badan prenatalnych ale mała średnio współpracowała w związku z tym w polowie lekarz zrobił dopochwowo i mała przekręcała się tak jak chciał.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi od którego tc lekarz nie robi USG dopochwowego a przez brzuch? Czy jest jakiś konkretny termin czy zależy od lekarza/zarodka? ;)

pierwsze prenatalne już jest robione przez powłoki, ale oceny łożyska nawet w drugim trymestrze dokonuje się przez pochwę, choć to pewnie zależy od położenia łożyska
 
Do góry