reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powiedzcie mi od którego tc lekarz nie robi USG dopochwowego a przez brzuch? Czy jest jakiś konkretny termin czy zależy od lekarza/zarodka? A i mam pytanie o badanie moczu... ostatnio wyszły nieciekawe wyniki i teraz chce to zrobić na 100% dobrze... wiem że trzeba pobrać rano, ze środkowego strumienia, ale chce dopytać o podmycie się: wystarczy samą wodą (jak najmniej chemii) czy może być standardowy płyn do higieny intymnej? (nie zaburzy wyniku?) Pomóżcie ;)

Ja pierwsze badanie przez brzuch miałam na prenatalnych w 13tc. A co do podmywania, używam trochę płynu do intymnej, ale potem bardzo dokładnie spłukuję i osuszam ręcznikiem papierowym.
 
reklama
1520503326-35579f7fc185a46d-aaaaaa.jpeg





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry