reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wy tu wiecie wszystko, więc pytam;)
Mam 17OH progesteron ponizej normy. Wszędzie gdzie szukam to piszą tylko o podwyższonym wyniku. Co może oznaczać poniżej normy? Może dlatego wczoraj plamilam?
No i wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :)
 
reklama
Wy tu wiecie wszystko, więc pytam;)
Mam 17OH progesteron ponizej normy. Wszędzie gdzie szukam to piszą tylko o podwyższonym wyniku. Co może oznaczać poniżej normy? Może dlatego wczoraj plamilam?
No i wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :)

Obniżony progesteron może być powodem plamień, ale 17 to wcale niemało. Ja najniżej miałam 6,2 i wszystko jest ok:)
Jaki i ile progesteronu przyjmujesz?
 
@Mruch a co tak siedzisz w ukryciu? Bylas u gin potwierdzic ciaze??❤
KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA!!!ŻYCZĘ ZEBYSMY WSZYSTKIE ZA NIEDLUGO JEZDZILY Z WOZECZKAMI!!! ZYCZE WYTRWAŁOŚCI BO WALKA ŁATWĄ NIE JEST ALE NIE WOLNO SIE PODDAWAC!❤
a tym ktore maja dzis wizytę życzę pieknych widokow❤
 
Obniżony progesteron może być powodem plamień, ale 17 to wcale niemało. Ja najniżej miałam 6,2 i wszystko jest ok:)
Jaki i ile progesteronu przyjmujesz?
Ten zwykły progesteron mam w normie, 17OH to nazwa tego drugiego progesteronu, związanego z kortyzolem :) ten mam ponizej normy.
A biorę 3x2 tabletki Progestanu dowcipnie :)
 
@Mruch a co tak siedzisz w ukryciu? Bylas u gin potwierdzic ciaze??[emoji173]
KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA!!!ŻYCZĘ ZEBYSMY WSZYSTKIE ZA NIEDLUGO JEZDZILY Z WOZECZKAMI!!! ZYCZE WYTRWAŁOŚCI BO WALKA ŁATWĄ NIE JEST ALE NIE WOLNO SIE PODDAWAC![emoji173]
a tym ktore maja dzis wizytę życzę pieknych widokow[emoji173]
Byłam tydzień temu, ale był tylko pęcherzyk [emoji19], więc narazie nie ma się czym chwalić, dzisiaj mam kolejną wizytę około 13:40. Może już coś będzie, jakieś czarne myśli mnie nachodza niestety, cala w nerwach chodzę, na niczym nie umiem się skupić [emoji19]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam tydzień temu, ale był tylko pęcherzyk [emoji19], więc narazie nie ma się czym chwalić, dzisiaj mam kolejną wizytę około 13:40. Może już coś będzie, jakieś czarne myśli mnie nachodza niestety, cala w nerwach chodzę, na niczym nie umiem się skupić [emoji19]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana a ktory to tc? Bedzie dobrze zobaczysz ale i tak ✊✊✊
 
Kochana a ktory to tc? Bedzie dobrze zobaczysz ale i tak [emoji110][emoji110][emoji110]
Bardzo Ci dziękuję, że pamietasz o mnie i się dopytujesz, to miłe[emoji1]. Tydzień niby 7. Ale ja mam cykle po 31 dni. Sama nie wiem, naprawdę jestem tak zestresowana jak przed egzaminem maturalnym albo gorzej [emoji26] [emoji22]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane dziewczynki życzę wam żebyście w tej trudnej walce nie zapominały jakimi jesteście pięknymi i wrażliwymi kobietami, życzę wam siły, mądrych partnerów, zacięcia a kiedy trzeba pogodzenia. Mamuśkami będziecie wspaniałymi bo kto przejdzie przez to bagno to napewno potrafi później docenić swój skarb.
 
Do góry