reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wszystko ok tylko ten ropny naciek coś nie bardzo... hmmm Może już jakis stan zapalny się robił...? Co na to Twoja dr?

Moja dr nic bo po zabiegu powiedziała, iz mam przyjść po okresie. A ze tego jeszcze nie widziałam to nie było okazji sie spotkać. Ja po tym lyzeczkowaniu antybiotyk brałam wiec liczę ze nawet jesli było cos zle, zapalnie to juz chyba przeszłością jest...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak kochana właśnie teraz będę szykowana do sztucznego cyklu jak wystąpi @To od 2 dnia estrofem i wizyta między 10 a 12 dniem ;) I idziemy na sztucznym a Ty na jakim miałaś transfer ?
Ja bylam na sztucznym i w sumie lepiej bo do kiniki mialam prawie 200 km i ciezko byloby upilnowac owu itd

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
Ja bylam na sztucznym i w sumie lepiej bo do kiniki mialam prawie 200 km i ciezko byloby upilnowac owu itd

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
Anetka a powiedz mi ile razy przed transferem jezdzilas do Gdanska? Zastanawiamsie czy w Olsztynie nie poszukac gina ktory bedzie mi sprawdzal endo i pecherzyk a do Gdanska jechac tylko na transfer. Ale ciekawe czy tak sie zgodza
 
To ogólnie co jest lepiej zrobić ta histeroskopia czy immunologie? Bo ja zapisałam się pierwszy na immunologie czy to złe?
Dobrze jest zrobic i to i to. Jesli w immunologi wyjda podwyzszone komorkk nk to musisz odczekac po histeroskopii bo streching ktory robia podczas histeroskopi uaktywni jeszcze bardziej dzialanie ukladu immunologicznego
 
reklama
Do góry