reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobrze jest zrobic i to i to. Jesli w immunologi wyjda podwyzszone komorkk nk to musisz odczekac po histeroskopii bo streching ktory robia podczas histeroskopi uaktywni jeszcze bardziej dzialanie ukladu immunologicznego
O matko jakie to wszystko pogmatwane:no:skad ty masz ta siedze bo ja jestem taka zielona w tym:mad:
 
reklama
Hahahaha na prawdę????
@Chocolateri Tak po cichu coś czułam że tak będzie u Ciebie bo ciągle była mowa o tych dziewczynkach i ciuszkach... i tak pomyślałam że życie jest na tyle przewrotne że nigdy nie jest tak jak sobie coś poukładamy... i miałam rację po cichu :D
:D:p:p
Wszyscy myśleli , że jak nie 2 dziewczynki to parka a tu taka niespodzianka [emoji23]
Babcia też dla wnuczki różowe spioszki kupowała [emoji23]
Psikus jak nic. Najważniejsze że moje łobuzy są zdrowe [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszyscy myśleli , że jak nie 2 dziewczynki to parka a tu taka niespodzianka [emoji23]
Babcia też dla wnuczki różowe spioszki kupowała [emoji23]
Psikus jak nic. Najważniejsze że moje łobuzy są zdrowe [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Wspaniale! Dwoch rozrabiakow. Oj skradna serce mamusi.
 
Moja dr nic bo po zabiegu powiedziała, iz mam przyjść po okresie. A ze tego jeszcze nie widziałam to nie było okazji sie spotkać. Ja po tym lyzeczkowaniu antybiotyk brałam wiec liczę ze nawet jesli było cos zle, zapalnie to juz chyba przeszłością jest...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak czy inaczej, lepiej chyba skonsultować jeszcze :*
 
Anetka a powiedz mi ile razy przed transferem jezdzilas do Gdanska? Zastanawiamsie czy w Olsztynie nie poszukac gina ktory bedzie mi sprawdzal endo i pecherzyk a do Gdanska jechac tylko na transfer. Ale ciekawe czy tak sie zgodza
Gosia a Ty chcesz na naturalnym podchodzić? Może ze względu na odległość sztuczny? :)
 
Dzieki[emoji9]
Moj lekarz mowi ze lepiej podac te leki nawet pod katem pozniejszego zabiegu, ze niby szyjka macicy jest po nich rozluzniona i zabieg nie jest tak bardzo inwazyjny, jak bez lekow. Wiec pewnie to podamy. Ale jesli istnieje realna perspektywa kolejnych dni spedzonych na wyczekiwaniu czy sie juz oczyscilam czy nie, to faktycznie moze lepiej zrobic zabieg. Zamknac ta sprawe i przygotowywac sie na kolejna walke.
Dziewczyny domyslam sie, ze dla kazdej z Was powrot do tamtych wspomnien to nic przyjemnego [emoji52] Dlatego tym bardziej dziekuje za Wasze wszystkie rady![emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja przeszłam poronienie na takim etapie, gdzie z góry było wiadomo, że konieczne będzie łyżeczkowanie. Mimo to otrzymałam potężną dawkę leków dopochwowo i doodbytniczo, by jak najwięcej organizm oczyścił się sam bo to jest najkorzystniejsze dla kobiety.
Myślę, że nie będzie problemu byś od razu wróciła do pracy. Po zabiegu objawy fizyczne są przypominające okres.
 
1519677009-12f2e5a3cff2c9a1-aaaaaa.jpeg


Która z Was chętna żeby pomoc lepiej zakończyć ten czarny poniedziałek ? :) jakoś się trzeba pocieszyć i walczyć dalej [emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny betujące dzisiaj, kochane tule Was wszystkie, ten luty jakiś pechowy dla nas :sad: nie wiem nawet co Wam napisać, przeżywam to wszystko bardzo razem z Wami i wewnątrz płaczę. To prawda, że dopiero jak się samemu to przeżyje, to się rozumie.

Ja dzisiaj wróciłam do pracy po 2 tyg zwolnienia i padam na ryj. Tak bardzo marzę o tym, żeby zwolnić tempo, nie tracić całego życia w pracy :sad: tak niewiele, a tak wiele....
 
Do góry