reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?

Witaj Agniecha. Ja polecam puzzle...naprawdę super odciągają uwagę:)
Niestety im bliżej bety tym większy stres, ale trzeba być dobrej myśli. Kciuki zaciśnięte za Stefcia✊✊☺. Kiedy betujesz?
 
Dziewczyny czy któraś z Was brała po transferze Metypred? Zaczęłam brać dzień po punkcji po 1 tabletce i do wczoraj byłam przekonana,że mam brać nadal. Ale teraz mam wątpliwości,bo w sumie to steryd.

Ja brałam i to dość długo,chyba do 7tc.Takze bierz i zapytaj lekarza.Poza tym pamiętaj,ze z każdego sterydu schodzi się stopniowo,nie nagle.
 
Kochane czy któraś wie coś o stanie damiego? Czy przeoczyłam jakieś wpisy Asi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?
chyba każda z nas ma z tym problem... ja robie wszystko aby o tym nie myśleć i funkcjonuje normalnie. W sensie w niczym się nie ograniczam jeśli chodzi o obowiązki i w pracy i w domu.
 
Mi lekarz mówił że aby była refundacja na leki to muszę mieć ważne badanie amh które po pół roku przepada
Ja do drugiej stymulacji nie robiłam ponownie AMH. Cały czas bazuje na ponad rocznym a leki miałam normalnie refundowane ;)
Ja mam PCOS a idę krótkim protokołem. Co z tego wyjdzie okaże się Ok 10 marca
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam PCOS i dwa razy szłam krótkim protokołem efekt był super za pierwszym razem pobrano 18 z czego 9 dojrzałych a z drugiej 16 z których 6 zdolnych do zapłodnienia :)
Głowa do góry :-D będziesz miała jajek jak na Wielkanoc :-D
 
Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?
Witaj Agniecha, każdy świruje, napięcie osiąga makabryczne rozmiary , trudno nabrać dystansu ale to tylko kilka dni.... napisz cos o sobie gdzie się leczysz itp.
 
reklama
Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?

Trzymam kciuki,żeby Stefan został z Wami. Mamy tu na forum dziewczyny, które miały tylko jeden zarodek (często też 3dniowy) i są w ciąży.
Co do czasu oczekiwania do bety to trudno coś poradzić, bo myśli i tak co jakiś czas biegną do tego co dzieje się w naszym brzuszku. Jednym pomaga praca, innym relanium i sen, innym ksiazka, film, itp.
 
Do góry