reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję. :) Wczoraj w tych wszystkich emocjach nie byłam pewna czy dobrze zrozumiałam i zaczęłam oczywiście panikować. Dostaliśmy info z kliniki, nie przetrwał ten ostatni zarodek. :( W razie niepowodzenia zaczynamy od początku wszystko.

Narazie o tym nie myśl. Skup się na tych dwóch bąblach, które masz w sobie:)
Trzymam kciuki, żeby oba się zadomowiły✊✊
 
reklama
Dziękuję. :) Wczoraj w tych wszystkich emocjach nie byłam pewna czy dobrze zrozumiałam i zaczęłam oczywiście panikować. Dostaliśmy info z kliniki, nie przetrwał ten ostatni zarodek. :( W razie niepowodzenia zaczynamy od początku wszystko.

Przykro mi :(

Dziewczyny, te którym się nie udało, jak Wy się czułyście po odstawieniu leków? Bo ja tragicznie, PMS level hard :( umówiłam się dziś do dermatologa, bo mam pieprzyk który mnie niepokoi i zaczął swędzieć, jak się okaże do wycięcia to chyba nie podejdę do tego crio :sad:
 
Hej;)
Pisałam tutaj kilka miesięcy temu, przy pierwszej próbie IVF. Niestety tamta nie powiodła się... Od tego czasu czytam Was regularnie. ;)
Muszę się Was zapytać, bo nie wytrzymam do jutra:)
Właśnie jestem 9dpt 5dniowej blastki. Dzisiaj zrobiłam betę tak jak mi kazano, ale wyniki będę miała dopiero jutro. A że mnie mocno mąż nakręcił, to zrobiłam test... Widać bladą kreskę, ale tak się zastanawiam czy nie jest ona za słaba jak na taki dzień? Albo moze już głupieje... Do jutra to chyba osiwieje :)
Zdjęcie testu: Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - bc95888197746.jpg
 
Hej;)
Pisałam tutaj kilka miesięcy temu, przy pierwszej próbie IVF. Niestety tamta nie powiodła się... Od tego czasu czytam Was regularnie. ;)
Muszę się Was zapytać, bo nie wytrzymam do jutra:)
Właśnie jestem 9dpt 5dniowej blastki. Dzisiaj zrobiłam betę tak jak mi kazano, ale wyniki będę miała dopiero jutro. A że mnie mocno mąż nakręcił, to zrobiłam test... Widać bladą kreskę, ale tak się zastanawiam czy nie jest ona za słaba jak na taki dzień? Albo moze już głupieje... Do jutra to chyba osiwieje :)
Zdjęcie testu: Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - bc95888197746.jpg
Bladzioszek jest - więc wszystko jest na dobrej drodze - ja robiłam test 6dpt 5 dniowej blastki i była jeszcze bladsza kreska - praktycznie cień cienia - a dziś już mam 13 t i 3 dc :)
Nie denerwuj sie i spokojnie czekaj na bete - bedzie dobrze - trzymam kciuki ;)
 
Hej;)
Pisałam tutaj kilka miesięcy temu, przy pierwszej próbie IVF. Niestety tamta nie powiodła się... Od tego czasu czytam Was regularnie. ;)
Muszę się Was zapytać, bo nie wytrzymam do jutra:)
Właśnie jestem 9dpt 5dniowej blastki. Dzisiaj zrobiłam betę tak jak mi kazano, ale wyniki będę miała dopiero jutro. A że mnie mocno mąż nakręcił, to zrobiłam test... Widać bladą kreskę, ale tak się zastanawiam czy nie jest ona za słaba jak na taki dzień? Albo moze już głupieje... Do jutra to chyba osiwieje :)
Zdjęcie testu: Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - bc95888197746.jpg

Kreska naprawdę widoczna. Moim zdaniem to dobrze wróży :). Intensywność to sprawa drugorzędna (testy mają różna czułość, mocz jest czasami bardziej rozcienczony, itp.).
 
reklama
A powiedz mi kochana czy ogólnie mąż musi tez być na tej wizycie? Bo sama nie wiem jak to zorganizować :mad:
Mój pojechał bo zlecił mu dodatkowe badania do szczpienia. Ale myślę że na pierwszej wizycie nie jest to konieczne. Koniecznie dowiedz się jaka grupę krwi ma mąż bo pytal nas o to. Do szczpienia jest potrzebny bo z jego krwi Ci ja robię.
 
Do góry