reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co do boli glowy problemow z pamiecia koncentracja to dobrze jeszcze.zabadac poziom vit. D3. Ew ja suplementowac bo cierpimy na niedobory w naszym klimacie. Wiekszosc Lekarzy przyjmuje zas normy poziomow tej vit zbyt niskie. Napieciowe bole glowy , przy niskim cisnieniu to pare lat temu nie bylo prawie dnia zebym nie brala ibupromu caly czas mialam bole glowy . Trafilam do fizjoterapeuty , ktory po zbadaniu mnie i wywiadzie z bolami glowy zrobil mi terapie czaszkowo cos tam. Mialam masakryczne napiecia przyczepow miesni w ok. Potylicy. Terapia zajela pare spotkan ktore zawsze konczylo sie kaluza lez pod stolem tak mnie bolalo. Z kazda terapia bylo coraz lepiej i mnoej boli . Teraz nie pamietam i nie chce pamietac tego okresu i tych lat z bolami glowy niewiadomego pochodzenia.tomografie mialam trzy razy robiona z racji wypadkow przy pracy i upadku z konia i nic nie wychodzilo. Teraz w wiekszosci przypadkow jak zaczyna mnie cos bolec gdziekolwiek ide najpierw do osteopaty lub fizjoterapeuty .
Co do krwi badan to to co wyzej dziewczyny pisza plus ew mutacje genow mthfr ktore wplywaja na poziom roznych tez witamin i ich wchlanianie jak rowniez na krzepliwosc.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz ;-) ;)bardzo mi pomoglyscie...
Zdecydowałam ze jednak dzis jade do hematologa i zobacze co on jeszcze mi zleci.
Pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze...
U nas dzis piękna słoneczna pogoda...az chce sie zyc :p:D;)
 
Mój pojechał bo zlecił mu dodatkowe badania do szczpienia. Ale myślę że na pierwszej wizycie nie jest to konieczne. Koniecznie dowiedz się jaka grupę krwi ma mąż bo pytal nas o to. Do szczpienia jest potrzebny bo z jego krwi Ci ja robię.
Aha o widzisz jak to dobrze mądrych ludzi się zapytać:-) :)dziekuje
 
Hej dziewczyny.
Jutro mam wizyte u Pasnika... Czy badania ktore on zleca do wykonania trzeba robic na czczo ? Mam dopiero na 13:00 i nie wiem czy wytrzymam bez jedzenia ale z drugiej strony wolalabym zrobic badania od razu, zeby potem nie musiec szukac placowki ktora robi takie badania. Ile mniej wiecej Was kosztowala wizyta z badaniami ? Bo nie wiem na co sie przygotowac
 
Hej dziewczyny.
Jutro mam wizyte u Pasnika... Czy badania ktore on zleca do wykonania trzeba robic na czczo ? Mam dopiero na 13:00 i nie wiem czy wytrzymam bez jedzenia ale z drugiej strony wolalabym zrobic badania od razu, zeby potem nie musiec szukac placowki ktora robi takie badania. Ile mniej wiecej Was kosztowala wizyta z badaniami ? Bo nie wiem na co sie przygotowac
Tez jestem ciekawa
 
Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?
 
reklama
Do góry