reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej;)
Pisałam tutaj kilka miesięcy temu, przy pierwszej próbie IVF. Niestety tamta nie powiodła się... Od tego czasu czytam Was regularnie. ;)
Muszę się Was zapytać, bo nie wytrzymam do jutra:)
Właśnie jestem 9dpt 5dniowej blastki. Dzisiaj zrobiłam betę tak jak mi kazano, ale wyniki będę miała dopiero jutro. A że mnie mocno mąż nakręcił, to zrobiłam test... Widać bladą kreskę, ale tak się zastanawiam czy nie jest ona za słaba jak na taki dzień? Albo moze już głupieje... Do jutra to chyba osiwieje :)
Zdjęcie testu: Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - bc95888197746.jpg
Witaj[emoji9]
Oczywiscie ze jest druga krecha [emoji18] nie stresuj sie wynikiem bety, wszystko bedzie dobrze! Trzymamy mocno kciuki za pomyslne wiadomosci z rana [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@PaulinkaP nie martw się... każda z nas czasem łapie doła. Ja powoli wracam do gry. Wczoraj zamówiłam witaminki i poszło mi 600 zl :confused: a to wystarczy zaledwie na miesiąc moze półtora:(
Mam pytanie techniczne, myślę że pewnie miesiąc przed stymulacja będę brała anty a więc skoro teraz mam @ to po kolejnej @ muszę jechać na wizytę i pasowaloby mieć zrobione AMH i stąd moje pytanie czy jest jakaś różnica kiedy ja mam je zrobić ? Czy są na to określone dni cyklu?
ten miesiąc normalnie, następny anty a maj stymulacja czy ja dobrze myślę ??
@dżoasia i wszystkie mądre głowy ... poratujcie mnie swoją wiedzą :)
Amh można robić w każdym dniu cyklu, dzień cyklu nie ma znaczenia. Fsh robi się w 2,3dc. Pozdrawiam :)
 
Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz ;-) ;)bardzo mi pomoglyscie...
Zdecydowałam ze jednak dzis jade do hematologa i zobacze co on jeszcze mi zleci.
Pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze...
U nas dzis piękna słoneczna pogoda...az chce sie zyc :p:D;)
Bardzo dobra decyzja[emoji4]
Powodzenia![emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki ! Czemu nie chcecie widniec w kalendarzu ? Wylapuje wasze wizyty między wierszami , robie sobie screeny ale czasem ciężko A kalendarz pustoszeje....
Kochana, mam dzwonic do kliniki jak tylko dostane @, wtedy Dr wyznaczy termin wizyty przed crio[emoji4] mozesz byc pewna, ze zglosze sie do kalendarza od razu [emoji16]
Choc nie wiem czy i kiedy to nastapi, bo poki co mija 5ta doba od odstawienia progesteronu a ja wciaz nic nie czuje[emoji52] moj gin mowi, ze zaczekamy pelne dwa tygodnie zanim sie zdecydujemy na zabieg. Oj oby udalo sie tego uniknac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Proszę o kciuki dziś wizyta o 18 usg drugiego trymestru.Wiadomo jak przed każdym podglądanie nerwy są.
Powodzenia!!![emoji8] [emoji8] koniecznie daj znac jak bedziesz juz po [emoji4] oczywiscie wszelkie zdjecia mile widziane[emoji7] , ku motywacji kolezanek [emoji18]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Agniecha. Ja polecam puzzle...naprawdę super odciągają uwagę:)
Niestety im bliżej bety tym większy stres, ale trzeba być dobrej myśli. Kciuki zaciśnięte za Stefcia✊✊☺. Kiedy betujesz?
Witaj Agniecha. Ja polecam puzzle...naprawdę super odciągają uwagę:)
Niestety im bliżej bety tym większy stres, ale trzeba być dobrej myśli. Kciuki zaciśnięte za Stefcia✊✊☺. Kiedy betujesz?
Dopiero w poniedziałek , oooo puzlach nie pomyslałam
 
reklama
Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?
Witaj Aga!
Stefan musi zostac z Wami! [emoji110] [emoji110] [emoji110] Nie ma innej opcji [emoji4] zgadzam sie z Asia, ze bije od Ciebie fajna energia i juz uwielbiam Twoje zajebiste poczucie humoru [emoji16] [emoji16] [emoji2] zatem prosimy zostancie z nami [emoji1]
Co do czekania, ja generalnie wiekszosc dni przesypialam, wieczorami duzo czytalam, a nocami sluchalam roznych relaksacyjnych kawalko na yt [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry