reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?
Witaj!
Miałyśmy transfer tego samego dnia. :)
Tylko ze ja dwoch trzydniowych.
Ja zeby nie myslec po prostu wrocilam do pracy:)
Kiedy testujesz?
 
reklama
Dzwonił am do recepcji kliniki i nie trzeba mieć ważnego badania AMH ze jest to decyzja lekarza. Więc umoeilam się na wizytę 30marca...Tak mniej więcej pbliczylam ze powinnam być zaraz po @ albo w trakcie i liczę na anty i rozpisanie stymulacji...Ale jeszcze zobaczymy jak to będzie.
@PaulinkaP cóż mogę Ci powiedzieć... mnie dół dopada przeciętnie raz w tygodniu...Ale wtedy spojrze na syna i wiem ze warto walczyć...dlatego podnoszę się i staje do walki. Jesteś młoda a jak wszystkie wiemy wiek działa na Twoją korzyść..więc prędzej czy później zostaniesz mama , ale to czekanie niestety jest dobijajace.
Rozpisze wam witaminy jakie zamierzam brać i powiedzcie mi czy to wystarczy
Wit D3+K2
Omega 3
folic
Inofolic
Koenzym Q10+Wit E (i tu właśnie pytanie czy ta witamina E może być ?)
Wapń magnez +cynk
a mój m
Profertil 2×1
Selen
plasterki dwa lub raz dziennie
proszę o radę czy coś zmienić... Tym razem chce się przygotować z pełną świadomością i wiedzą...bo To nasza ostatnia szansa.
 
Mi lekarz mówił że aby była refundacja na leki to muszę mieć ważne badanie amh które po pół roku przepada
Mialam dokladnie taka sama sytuacje. Mialam wynik z AMH z poczatku czerwca, a bylismy na wizycie pod koniec roku i Dr powiedzial ze jesli chcemy moc skorzystac z refundacji lekow do stymulacji, bede musiala powtorzyc badania AMH tak by mialo mniej niz 6 miesiecy przed rozpoczeciem stymulacji

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@PaulinkaP :) nie jesteś sama tak młoda :)
Ja też mam 24 lata i uważam że jestem szczęściarą że tak wcześnie się dowiedziałam o tym ze potrzebuje pomocy przy zejściu w ciąŻę :)
Patrz na to w ten sposób ze jesteśmy młode silne i jeszcze wiele możliwości przed nami , że medycyna gna jak szalona ;)
Głowa do góry :)
Każda z nas ma lepsze i gorsze dni :)
Kochana i to jest bardzo sluszne podejscie [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam dokladnie taka sama sytuacje. Mialam wynik z AMH z poczatku czerwca, a bylismy na wizycie pod koniec roku i Dr powiedzial ze jesli chcemy moc skorzystac z refundacji lekow do stymulacji, bede musiala powtorzyc badania AMH tak by mialo mniej niz 6 miesiecy przed rozpoczeciem stymulacji

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiec wychodzi na to ze jest to decyzja lekarza... sama nie wiem czy do niego nie zadzwonic...poczekam do marca i wtedy zobaczymy co powie, najwyżej miesiąc dłużej podpase się witaminami albo pojadę drugi raz po rozpiske leków.
 
Dziękuję. :) Wczoraj w tych wszystkich emocjach nie byłam pewna czy dobrze zrozumiałam i zaczęłam oczywiście panikować. Dostaliśmy info z kliniki, nie przetrwał ten ostatni zarodek. :( W razie niepowodzenia zaczynamy od początku wszystko.
Kochana nie mysl o niepowodzeniu! Grunt to pozytywne nastawienie[emoji4] Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze[emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Poczytuje Was kobietki od listopada , ale dzis dopiero zebrałam się aby coś napisać. Staraczka od 4 lat - i u mnie i u m@łżowiny mej wszystko ok - my taka para co ona może i on może , a razem im nie trybi . 16.02.2018 transfer 1 trzydniowego zarodka
(stefana) z 6 ostał się tylko stefan. I teraz czekanie, ale optymizmu u mnie zero. Jak radzicie sobie do testowania bety psychicznie ?
Agniecha, witaj! Widze ze Ty nie z takich co siedza placza i panikuja, wiec mysle ze i z czekaniem sobie poradzisz, a my Ci w tym pomozemy! Ja bym za jakies 2-3 dni leciala do labo. Zostan z nami bo czuje od ciebie taka mega.pozytuywna energie, przydasz nam sie tu :D
 
Zapomniałam Wam napisać. Wczoraj byłam na tej okrytej złą sławą krzywej cukrowej i...ja chyba jestem nienormalna, bo mi to smakowało:-D:rofl::-D
Uff a juz myslalam ze tylko ja taka nienormalna[emoji6] Tzn ok, mi to nie smakowalo ale nie bylo jakos straszne do wypicia [emoji4]
A jak krzywa? Masz juz wyniki? Wszystko ok?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry