reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No może za szybko wypowiedziałam się! Nie powinnam pisać jak sama nie do końca wiem! A tak jak wcześniej pisałam każdy przypadek jest inny! Ja tak jak widze te bety rosnąl to wydawało mi się ze to jest mało! Mój błąd ze wogole wypowiedziałam się ,ale właśnie to moja wada ze wale z mostu co mysle! Oj tak czasem sama widze ,ze jestem uszczypliwa ale nie ze względu na zazdrość tylko na ta drogę! Wczoraj dowiedziałam się,ze mojego siostra w ciazy to nawet on odebrał to ze czuje zła energię z mojej strony! Nie wiem od czego to jest ale czasem jestem silna z ta walka ,a czasem poddaje się i nie wierze ,ze się uda!!! Wiem nie powinnam tracić nadziei ale czasem to jest silniejsze ode mnie!!! Ile można podchodzić i ile jeszcze żeby się udało!!
Kochana, mam nadzieje, ze sie nie obrazisz. Ale to takie czysto "organizacyjne".
Czy w twoim telefonie istnieje znak interpunckycjy "." ? Prosze cie, nie uzywaj tych wykrzyknikow bo mnie to juz normalnie denerwuje. Mozesz pisac jak kazda, uzywajac wykrzyknikow tylko wtedy kiedy sa naprawde potrzebne? Te twoje posty sa naprawde przytlaczajace.
 
reklama
Poszukaj na forum gdzie jest najkrotszy czas oczekiwania, gdzie szybko sa testy. Kochana w Wy chcecie adoptowac niemowlaka? Super ze piersza wizyta za Wami i zycze aby upragnione dzieciatko bylo jak najszybciej u Was:)

Nam nikt nie da niemowlaka , jesteśmy po 40. Pewnie stać w miejscu nie będziemy .
 
Kochana do szczepień ona tez nie jest przekonana, miała jakąś pacjentkę która po szczepieniach co prawda zaszła ale i tak poroniła... Zresztą wlewy z immunoglobulin mają tak samo działać i doopa.
Na wątku o poronieniach niektóre dziewuchy są po 10 szczepieniach i u niektórych cytokiny sie jeszcze bardziej rozjechały, ostatnio jedna po 6 szczepieniach poroniła 6 raz... Weź nie ocipiej po takich wiadomościach...
Plan jest taki jak jeszcze przed tym transferem - do ostatniego podejdę tylko na progesteronie i estradiolu, jak się nie uda to potem będę myśleć o szczepieniach i kolejnej procedurze. Będę mieć trochę czasu, bo zanim uzbieram hajsiki to się z deczka zejdzie

Kochana, mam nadzieję że teraz się uda. Podejdź na spokojnie (wiem, że łatwo napisać), weź swojego mrozaczka i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zostaniesz mama.
Szczerze - ja bym pewnie spróbowała teraz bez szczepień. Jeśli coś pójdzie nie tak (mam nadzieję, że nie) to dopiero w nowym miejscu mając komplet blastek sprobowalabym że szczepieniami. One chyba też działają tylko jakiś czas a przy kolejnej stymulacji zawsze coś może się opóźnić i czas ucieka.
Ale To tylko moje zdanie... Każdy ma swoją historię, doświadczenia, przekonania i najważniejsze żeby postępować wg własnej intuicji :)
 
Kochana, mam nadzieje, ze sie nie obrazisz. Ale to takie czysto "organizacyjne".
Czy w twoim telefonie istnieje znak interpunckycjy "." ? Prosze cie, nie uzywaj tych wykrzyknikow bo mnie to juz normalnie denerwuje. Mozesz pisac jak kazda, uzywajac wykrzyknikow tylko wtedy kiedy sa naprawde potrzebne? Te twoje posty sa naprawde przytlaczajace.
Zamiast wykrzykników będą od dziś buźki ! Nie sądziłam zreszta nigdy się nad tym nie zastanawiałam ,ze to tak złe się odbiera ale cholera sam palec ciągnie do tego !!!! Już się poprawie sory
 
Na każdym teście jest napisane, że jest do diagnostyki invitro, tzn sprawdzanie poza organizmem, czyli przez siuśki :D
To będzie 6dpt więc możesz sprawdzać, ale jak nie będzie drugiej kreski to nie znaczy, że się nie udało. Testy na wczesnym etapie to loteria, lepiej zrób betę.

No właśnie postawiłam los na loteri ( o zgrozo ja niecierpliwa) i lipa wiem wiem ze to nic nie znaczy ale jakoś tak nadzieja coraz mniejsza [emoji36]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@encka86 ✊✊✊ za wizytę ! Niech wszystko będzie książkowe!! ❤
@shaggy ✊✊✊ za ❤ ! Niech bije jak dzwon !! Nastaw dobrze uszy i bierz chusteczke !!
I tam focie poprosimy żebyśmy później nie musiały się prosić :D
@gosia321 ✊✊✊ za jajca i owocny seksik!! ❤ niech się zapladniaja jak szalone !! :D i przyniosą upragnioną różowa pupcie :D ✊
@izabella87 ✊za bete !! Niech będzie do nieeeba!! ✊❤❤❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤
I za nas proszę kciukasy ! :* wizyta o 9.40 :)

Dołączam się do życzeń:)
Dziewczyny pieknych widoków i samych dobrych informacji, Gosia słodkich snów i niech plemniory dadzą czadu :), Izabella ✊ za betę :)
 
Do góry