reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Podejscie tutaj na pewno wiele daje. Ja sie niestety na tych immunologiach nie znam wiec nie doradze czy wlewy czy szczepienia. Ale radze zebys zawsze byla taka pogodna. To klucz do sukcesu :)


@misis188 no wlasnie tak sobie hipotetycznie liczylam to wg kalkulatora IVF wychodzi 7.11, a wg OM 11.11.
Ja mam urodziny 2.11 fajnie byloby dostac bobasa na urodziny. Tylko jak ja zniose drugiego skorpiona we wlasnym domu. Oj nie wiem...
Też jestem skorpion :-D
Ja datę porodu pierwszą wg transferu miałam na 11.08 a z usg I trymestru wyszło mi na 5.08 strasznie duża różnica...
 
Nie No coś ty ja poprostu tak zawsze pisze ! Ake zamiast wykrzykników będą mini od dzis! No wy bardziej obcykane ja myślałam,ze to mały przyrost bo jak puszenie ze w 48h tak skacze do góry to ja jestem w szoku
Chyba kazdy czytajac posty z wykrzyknikami odnosi wrazenie, ze krzyczysz, bo wykrzyknik to nie kropka ;) A uzywanie go w kazdym zdaniu sprawia, ze czuje sie od Ciebie czasami zle emocje.
 
Dziewczyny, wczoraj byliśmy z mężem na rozmowie informacyjnej w ośrodku adopcyjnym.Pierwsze koty za ploty!
Przed nami szkolenia, trzy rozmowy z psychologiem, wizytacja, wyjazd integracyjny. Myślimy, żeby sprawdzić jeszcze w innym ośrodku, tu pierwsze szkolenie wrzesień br. lub styczeń 2019. Trochę te daty mnie przerażają. Dużo pytań zadawałam, staraliśmy się z mężem być naturalni , choć pytanie kiedy zdecydowaliśmy się na adopcję trochę mnie wytrąciło z równowagi. Przypomniał mi się ten nieszczęsny grudzień i łezki mi stanęły.
Umówimy się jeszcze do innego wrocławskiego ośrodka i wtedy podejmiemy decyzję .
Trzymam mocno za Was kciuki ✊✊
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :*
emoji173.png


Luty to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :*

Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-02-13 encka86 badania prenatalne I trymestru
2018-02-13 zylwia usg 1 trymestru
2018-02-13 shaggy wizyta serduszkowa <3
2018-02-13 gosia321 punkcja !!
2018-02-13 izabella87 beta !!

2018-02-14 Featherlight76 Wizyta w trakcie stymulacji
2018-02-14 Megi1985@ punkcja !!
2018-02-16 chlopkers wizyta serduszkowa <3
2018-02-16 Featherlight76 punkcja !!
2018-02-19 Maryanka wizyta pecherzykowa
2018-02-19 PaulinkaP podglądanie jajek przed crio
2018-02-22 Barburka podglądanie maluszka <3
2018-02-26 Chocolateri podglądanie maluszków <3
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-02-27 RedHotChiliPepper28podglądanie maluszka <3
2018-02-28 monik91 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-03-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-03-12 RedHotChiliPepper28 badania prenatalne I trymestru
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-02 Oczekiwanie2017 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-11 walczaca o szczescie termin porodu
2018-08-19 misis188 termin porodu
2018-08-21 zylwia termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Dziewczyny powodzenia dla wszystkich! Pięknych widoków i samych dobrych wieści życzę :-)
@gosia321 to jest Twój czas! Kciuki za przed walentynkowy sexik na szkiełku :-D
 
o_O
Chyba kazdy czytajac posty z wykrzyknikami odnosi wrazenie, ze krzyczysz, bo wykrzyknik to nie kropka ;) A uzywanie go w kazdym zdaniu sprawia, ze czuje sie od Ciebie czasami zle emocje.
To nie złe emocje ja ogólnie tak mam:)o_O staram się tym swoim telefonem zrobić minkę i tez jakiś mi nie idzie :(!dopiero dziś zobaczyłam,ze minki w mojej aplikacji nie pokazują dopiero kiedy dodam minki z tej stronki:confused: od dziś nie mam wykrzykników tylko znaki zapytania i minki
 
reklama
@Szczescie1986 , kochana ja nie "siadlam " na Ciebie tylko każdy Twój post ma takie emocje,że to czuje i poprostu się martwię ... już kiedyś Ci pisałam,że Twoje posty są specyficzne.. widac, ze to przezywasz i powtorze bo juz o tym pisalam KAZDA z nas przez to przechodzila i wiemy co czuje sie w takich chwilach ! In vitro to walka i nikt nie powiedzial, ze bedzie latwo i było coś wspomniane o "różowych okularach" ktore maja dziewxzyny z dzidzia w brzuszku albo mają już swoje skarby..a to nie jest tak bo my też walczylysmy, plakalysmy, myslalysmy i też dopasowalysmy swoje życie pod wizyty ! A teraz mając już dzidzie w brzuszku walczę z myślami każdego dnia czy wszystko w porządku..
I to nie jest tak, że ja teraz pisze swoje posty z radością bo mi się udało I nie rozumiem dziewczyn ,które walczą dalej i mam jakieś różowe okulary.. Mam nadzieję, że założę te różowe okulary w dniu kiedy moje dziecko przyjdzie na świat i zobaczę na własne oczy co wywalczyłam i że ten cud wynagrodzi wszystkie wylane łzy... bo na ten moment dalej walczę i nie przestane powtarzać, że WARTO !!


Wiem, Że chciałaś wyrazić swoje zdanie i wiem jak to jest na początku ja też nie znałam się na tych betach i wolałam się nie wypowiadać A tym bardziej nie opierać się na betach swoich czy innych dziewczyn ..
No to się poryczałam...Bardzo ładnie to ujęłaś..lepiej bym tego nie zrobiła :) Dla każdej z Nas to walka każdego dnia.Dla jednych krótsza,dla drugich dłuższa..Nosząc swoje szczęście pod sercem zastanawiamy się każdego dnia czy aby na pewno wszystko dobrze.Trzeba być optymistą i wierzyć że nasze wypragnione dzieciaczki dadzą rade a my "matki wariatki " razem z nimi :):)
 
Do góry