reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana a kiedy chcesz podchodzić do kolejnego transferu? Za jakies 2-3m-ce? Z calego serca zycze Ci zeby ten kolejny transfer byl tym szczesliwym a w razie w to potem umow się albo do mojego lekarza albo do dr Manki choc chyba lepiej do mojego bo on jest specem od ciezkich przypadków. Moze on cos innego wymyśli
Misis, co ty "chorego" pytasz? :D jak najszybciej :p najchętniej celowałabym w kolejny cykl, zobaczę co wyjdzie z tą zmianą lekarza :)
 
reklama
Misis, co ty "chorego" pytasz? :D jak najszybciej :p najchętniej celowałabym w kolejny cykl, zobaczę co wyjdzie z tą zmianą lekarza :)
A no to super. Myslalam ze trzeba odczekac. Nastepnym razem codziennie heparynka i acard. Ja mam dawke 0.4 i choc wskazan u mnie nie ma to mam brac to i acard do konca ciazy choc acard bede chciala przestac brac tam kiedys
 
Zakupiłam dziś w aptece test na którym pisze ze jest przeznaczony do diagnostyki invitro. Wykrywa ciąże od 6 do 12 dni po zapłodnieniu. Czułość 20. To znaczy ze co ?? Transfer 5 dniowego zarodeczka miałam w środę [emoji846] sprawdzać rano ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochana a wlazlam teraz na ta Twoja klinike i jest tam jakas dr Janeczko i ma soecjalizacje z genetyki. Moze do niej by uderzyc
Bardzo fajna jest ta pani doktor [emoji4] przyjmuje w Dzieciecym Szpit Uniwersyteckim w Krk. Robilismy u niej genetyke przed ivf. Bardzo rzetelna lekarka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Przepraszam że się wtrace w rozmowę...Ale mnie tak korci ze muszę ;)
@Szczescie1986 widzę że na podobne podejcie do mojego teraz...ja też przestałam patrzeć na to wszystko optymistycznie...raczej realistycznie to całe in vitro widzę. Tym którym się udało ( nie ważne za którym razem) postrzegaja sprawe zupelnie inaczej bo mają takie różowe okulary w postaci brzuszków i malenstw :* a my walczące no cóż różne myśli mamy, chwilami wierzymy że będzie jeszcze pięknie a innym razem widzimy wszystko co złe. co do przyrostu bety naszej forumowiczów i którym mowa to jest ok ale wiadomo teraz ważny jest przyrost i trzymamy kciuki aby dobrze było :*
Ty masz za to swoja troche juz wieksza rozowa pupke synka :p Teoretycznie tez powinnas miec rozowe okulary ;) Nie wazne przeciez jak dziecko poczete :p
 
Zakupiłam dziś w aptece test na którym pisze ze jest przeznaczony do diagnostyki invitro. Wykrywa ciąże od 6 do 12 dni po zapłodnieniu. Czułość 20. To znaczy ze co ?? Transfer 5 dniowego zarodeczka miałam w środę [emoji846] sprawdzać rano ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja po transferze 5 dniowej blastki właśnie zrobiłam sikańca w 6 dpt i była blada kreseczka - a dziś już mam 12 tydz ciąży ❤️:)
U Ciebie jutro też bedzie 6 dpt więc jak masz mocne nerwy to sikaj rano ;)
Trzymam kciuki :)
 
A powiedzcie mi jeszcze raz jak się liczy datę porodu po crio?
Data transferu - wiek zarodka - 14 dni = niby termin OM?
Bo przez to, że mam dość szybko transfer czyli w 13dc to mi się data z kalkulatora wg OM i data z kalkulatora IVF rozjeżdża o 4 dni.
Moim zdaniem date porodu z om czy tez liczac od transferu mozna policzyc orienacyjnie tylko na poczatku ciazy. Potem i tak liczy sie z usg i to chyba taka dokladna to z usg I trymestru. Jak sie mysle to mnie poprawcie :) Ja przynajmniej tak mam liczone i tygodnie ciazy tez mi lekarz liczy z usg a nie z OM. Roznica u mnie to 2 dni.
 
reklama
Do góry