reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem tak. Jeśli jesteś w ciazy to w środę beta już prawdę powie. Tydzień po transferze blastki i to tak dorodnej... A test wyjdzie albo nie nawet jak w ciazy jesteś.
Tak czy inaczej jak kupisz dziś test to zrobisz albo od razu albo z rana, nie dasz rady doczekać do środy jak będzie w domu ;) ;) ;)

Właśnie tez i tak myśle czy dziś jest sens czy lepiej z rana[emoji23] bo do środy faktycznie hektar czasu [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@chlopkers A Ty jak się czujesz ??
A dziekuje, wstyd sie przyznac, ale po wczorajszym wybuchu furii na mojego M, z blizej nieokreslonego powodu, zeszlo mi cisnienie i sie uspokoilam[emoji6] bo od dwoch dni chodzilam jak tykajaca bomba zegarowa.
A tak powaznie caly czas mam zawroty glowy, nie spie w nocy i pozniej przesypiam polowe dnia. Budze sie zazwyczaj z glodu na posilki. Ale odnosze wrazenie ze moje obolale dotychczas piersi troche odpuscily, wiec objawow ciazowych poki co malo. Staram sie czyms zajmowac glowe. No i tlumacze sobie, ze juz nic nie mozemy zrobic, staram sie podchodzic na zasadzie, ze co ma byc to bedzie.
A teraz walcze z klinika zeby moc pojechac na ta wizyte w pt, u mojego Dr juz nie ma miejsc, jestem umowiona na tel do niego jutro popoludniu i bede prosic zeby nas jednak przyjal. Pierwotnie plan byl taki ze USG zrobi mi moj gin na miejscu, ale akurat na ten tydz ma urlop. A kurcze jakos ciezko mi isc do kogos nieznajomego. Wiem, ze to dziwne, ale mam problem z zaufaniem do lekarzy, ktorych nie znam [emoji52]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe i jutro bede zionac anastezjologowi czosnkowym smrodkiem ;)
Nie przejmuj sie smrodkiem. Czuc od razu po spozyciu, pozniej umyjesz zeby i bedzie ok. Zreszta z anestezjologiem sie nie caluje [emoji6] Dziewczyny maja racje. Mi przeszly zatoki gdy bralam Encorton dopiero jak wlaczylam do "leczenia" czosnek [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej to troszkę nie tak ze jedno umiera jak drugiemu zabierze w ciąży jaka masz i jaka ja miałam jeśli wystąpi syndrom pobierania i nie jest wykryty w porę i nie zostanie zrobiony zabieg laserowego rozdzielenia naczyń umierają oba bliźniaki dlatego takie ciążę kontroluje się co dwa tygodnie i prowadzić musi ją dobry specjalista który zna się na takich ciaza i różnica między dziećmi w wadze nie może przekroczyć 20% moja zakończyła się w 7 m szczęśliwie a teraz 21.02 moi chłopcy będą obchodzić swoje pierwsze urodziny . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny życzę samych dwu kreskowych testów wysokich bet i szczęśliwych rozwiązań :) Ja za jakiś rok wracam po moja córeczkę ;) :) :)
Tak to właśnie bardzo ważne by mieć dobrego specjaliste.Chyba z tobą pisze na Fb tak?
 
Vixa nie mamale moze amolem sie wysmaruje. No masakra poprostu
Gosiu ja przed punkcja miałam podobna akcje tylko trochę wcześniej, najadłam się czosnku, do miski wlej gorącej wody z solą i wygrzej stopy i pod koc. Tym Amolem tez możesz się wysmarować. Nie wiem czy może brać jakieś leki, najlepiej zadzwoń do lekarza.
 
Czochn poszedl w ruch :D bedzie mial anestezjolog przeboje no nic uprzedze. Goraca woda z sola troche pomogla. Trudno wieczorem tez walne sobie 1000 wit c najwyzej bede szczac ;)
Amolem nie bede sie smarowac bo nie nawidze jego zapachu
 
Czochn poszedl w ruch :D bedzie mial anestezjolog przeboje no nic uprzedze. Goraca woda z sola troche pomogla. Trudno wieczorem tez walne sobie 1000 wit c najwyzej bede szczac ;)
Amolem nie bede sie smarowac bo nie nawidze jego zapachu
Mozesz spróbować posmarowac stopy, dlonie, czolo i przy piersiach sokiem.z cytryny i pod kolderke
 
reklama
A dziekuje, wstyd sie przyznac, ale po wczorajszym wybuchu furii na mojego M, z blizej nieokreslonego powodu, zeszlo mi cisnienie i sie uspokoilam[emoji6] bo od dwoch dni chodzilam jak tykajaca bomba zegarowa.
A tak powaznie caly czas mam zawroty glowy, nie spie w nocy i pozniej przesypiam polowe dnia. Budze sie zazwyczaj z glodu na posilki. Ale odnosze wrazenie ze moje obolale dotychczas piersi troche odpuscily, wiec objawow ciazowych poki co malo. Staram sie czyms zajmowac glowe. No i tlumacze sobie, ze juz nic nie mozemy zrobic, staram sie podchodzic na zasadzie, ze co ma byc to bedzie.
A teraz walcze z klinika zeby moc pojechac na ta wizyte w pt, u mojego Dr juz nie ma miejsc, jestem umowiona na tel do niego jutro popoludniu i bede prosic zeby nas jednak przyjal. Pierwotnie plan byl taki ze USG zrobi mi moj gin na miejscu, ale akurat na ten tydz ma urlop. A kurcze jakos ciezko mi isc do kogos nieznajomego. Wiem, ze to dziwne, ale mam problem z zaufaniem do lekarzy, ktorych nie znam [emoji52]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A to myślałam ,że już macie umówiona wizytę na 100% w przyszły piątek ? A zwolnienie do kiedy masz ?
Cały czas myślę jak u Was się zakończy i nie przestaje 3mac kciuków! ✊❤ i z chłopami to tak jest ! :p mój wczoraj też doznał mojej bezpodstawnej złości :D bidulek :D
 
Do góry