reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No nic mocze nogi w goracej wodzie z sola zawsze pomagalo mam nadzieje ze i teraz pomoze. Zamiast sie pakowac do wyjazdu to wypluwam pluca. Rano i tak wypilam troche herpapectu bo padlabym z tego kaszlu. Po drodze do Gdanska zajade do mamusi po syrop z czarnego bzu ;)
 
reklama
No nic mocze nogi w goracej wodzie z sola zawsze pomagalo mam nadzieje ze i teraz pomoze. Zamiast sie pakowac do wyjazdu to wypluwam pluca. Rano i tak wypilam troche herpapectu bo padlabym z tego kaszlu. Po drodze do Gdanska zajade do mamusi po syrop z czarnego bzu ;)
Wydaje mi się ze mniejszą szkodę komórkom wyrządza leki niż rozwijający się wirus, leukocytoza itd.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
No nic mocze nogi w goracej wodzie z sola zawsze pomagalo mam nadzieje ze i teraz pomoze. Zamiast sie pakowac do wyjazdu to wypluwam pluca. Rano i tak wypilam troche herpapectu bo padlabym z tego kaszlu. Po drodze do Gdanska zajade do mamusi po syrop z czarnego bzu ;)
Kochana a powiedz mi jak Ty masz hashimoto - stosowali u Ciebie intralipid?
 
Rozumiem.
Tak się tylko zastanawiałam. Bo już tu wczoraj dziewczynom pisałam o tym. Bo intralipid jest z białka sojowego, a soja podobno przy problemach z tarczycą niewskazana. Zobaczymy co doktor mi dzisiaj na to powie.
Kurcia tyle znalazlam:
Informacje ważne przed zastosowaniem leku INTRALIPID 20%

INTRALIPID 20% jest przeciwwskazany u pacjentów w ostrym wstrząsie, u pacjentów z ciężką
hiperlipemią, ciężką niewydolnością wątroby, zespołem hemofagocytarnym, a także
z nadwrażliwością na białko jaja kurzego, soi lub orzeszków ziemnych, bądź na którąkolwiek
z substancji czynnych lub pomocniczych.

INTRALIPID 20% należy podawać ostrożnie pacjentom z zaburzonym metabolizmem tłuszczów,
np. z niewydolnością nerek, niewyrównaną cukrzycą, zapaleniem trzustki, zaburzoną czynnością
wątroby, nadczynnością tarczycy (jeśli hipertriglicerydemia) i w sepsie. Jeśli podaje się
INTRALIPID 20% takim pacjentom, konieczne jest kontrolowanie stężenia triglicerydów (tłuszczów
prostych) w surowicy krwi.

Szczególną ostrożność należy zachować podając INTRALIPID 20% pacjentom ze stwierdzoną alergią
na olej sojowy i fosfolipidy jaj. Obserwowano krzyżowe reakcje alergiczne pomiędzy soją
i orzeszkami ziemnymi.

Na niemieckich stronach o Intralipidzie w powiazaniu z Haschimoto jest napisane ,ze mozna stosowac i sie stosuje.
 
Kurcia tyle znalazlam:
Informacje ważne przed zastosowaniem leku INTRALIPID 20%

INTRALIPID 20% jest przeciwwskazany u pacjentów w ostrym wstrząsie, u pacjentów z ciężką
hiperlipemią, ciężką niewydolnością wątroby, zespołem hemofagocytarnym, a także
z nadwrażliwością na białko jaja kurzego, soi lub orzeszków ziemnych, bądź na którąkolwiek
z substancji czynnych lub pomocniczych.

INTRALIPID 20% należy podawać ostrożnie pacjentom z zaburzonym metabolizmem tłuszczów,
np. z niewydolnością nerek, niewyrównaną cukrzycą, zapaleniem trzustki, zaburzoną czynnością
wątroby, nadczynnością tarczycy (jeśli hipertriglicerydemia) i w sepsie. Jeśli podaje się
INTRALIPID 20% takim pacjentom, konieczne jest kontrolowanie stężenia triglicerydów (tłuszczów
prostych) w surowicy krwi.

Szczególną ostrożność należy zachować podając INTRALIPID 20% pacjentom ze stwierdzoną alergią
na olej sojowy i fosfolipidy jaj. Obserwowano krzyżowe reakcje alergiczne pomiędzy soją
i orzeszkami ziemnymi.

Na niemieckich stronach o Intralipidzie w powiazaniu z Haschimoto jest napisane ,ze mozna stosowac i sie stosuje.
Ja mam niedoczynność więc powinno być ok chyba ;)
 
:-) :) dziękuję za kciukasy:biggrin2:
Już po wizycie,jajca są i jest wszystko ok( w sumie nie wiem czemu nie liczy ten mój doktorek ale powiedział że w prawym jajniku jest więcej w lewym trochę mniej)punkcja potwierdzona 14 luty godz 8:20:D dzisiaj 20:20 zastrzyk z ovitrale:D a transfer 19.02 - tak bardzo bym chciała dostać prezent na urodziny 20.02 w postaci bejbika:-) :)
Dostaniesz Kochana [emoji4] bedzie dobrze [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry