reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny:) powiedzcie czy jest możliwy dość silny ból brzucha w 7tc? Od 10.02 nie jem medrolu, acardu i estrofemu a dzis tak silnie brzuch mnie boli ze wzięłam przed chwila 1 nospe i leze. Poza tym czy coś złego sie dzieje jeśli wczoraj wieczorem bolał mnie jaknik i rano na papierze widziałam co prawda rozwodniona brunatna krew? Nie było tego dużo...
Kochana ja sie bede powtarzac ale jesli sie niepokoisz to zajedz na izbe przyjec. Bol taki jak na okres jest możliwy ale jesli Cię martwi to zajedz i sie uspokoisz. Jesli juz nie plamisz to powinno byc ok, ja co chwile jezdzilam na izbe przyjec z plamieniami po to aby sie uspokoic
 
reklama
A czy te leki które odstawiłam maja na to wpływ? Na izbie przyjęć robią usg i wypuszczają od razu do domu czy jak to wygląda?
Mysle ze nie a na izbie zrobia ci usg i powinni cie puscic do domu. Mnie raz by pewno zostawili gdyby nie to ze za 2 dni byly swieta i mnie puscil ale kazal lezec a wstawac tylko do wc
 
Dziewczyny prosze o rade ;) to moje 3 podejscie do in vitro dwa nie udane, jak robilam bhcg w 12 i 14 dpt to nic nie wychodziło. A teraz za 3 razem zrobilam bete w 9dpt i wyszła 14 , zrobiłam tez dzis 12 dpt i beta wynosi 106. To juz chyba jakis w miare dobry znak? Chociaz mialam dwa razy naturalnie taka ciaze przed in vitro ze sie zaczynało było 130 i raptownie spadało i nic z tego tez nie bylo wiec sie obawiam.
 
Dziewczyny prosze o rade ;) to moje 3 podejscie do in vitro dwa nie udane, jak robilam bhcg w 12 i 14 dpt to nic nie wychodziło. A teraz za 3 razem zrobilam bete w 9dpt i wyszła 14 , zrobiłam tez dzis 12 dpt i beta wynosi 106. To juz chyba jakis w miare dobry znak? Chociaz mialam dwa razy naturalnie taka ciaze przed in vitro ze sie zaczynało było 130 i raptownie spadało i nic z tego tez nie bylo wiec sie obawiam.

A iludniowy miałaś zarodek? Przyrost jest ok. Powtórz jeszcze za 2 dni żeby mieć pełny obraz.
A co lekarz powiedział na te dwie zatrzymane ciąże? Postawił jakąś diagnozę? Masz teraz jakieś dodatkowe leki?
 
Kurcze, zadzwonili do mnie z kliniki bo sami ustalali termin z dr, myślałam że wiedzą co robią:(
To lepiej szukać lekarza wcześniej poza kliniką jakby nie mieli innych terminów?

Ja bym pewnie poszukala gdzie indziej albo w klinice poprosiła o zmiane terminu (powiedz że w zaproponowanym terminie nie możesz). Jeśli gdzie indziej to sprawdź w internecie listę lekarzy mogących wykonać takie USG :)
 
reklama
Do góry