reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Powiedzcie miałyście jakieś przeczucia po udanych transferach? To jest mój pierwszy wierze ze ostatni ( narazie [emoji23]) ale nie czuje kompletnie nic, tak jakby nic nie było. A głos wewnętrzny mi mówi ze przecież za pierwszym razem to mało komu się udaje i napewno już tam nic nie ma [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
misis188
Tak rozpuszczone 2 fiolki w 1 rozpuszczalniku
Dziękuję za odpowiedź:-) :) wyjeździłam się wczoraj (byłam w aptec-pani nie wie-bo niby skąd ma wiedzieć;) wysłała nas na ostry dyżur tam powiedzieli że 1 fiolka i jeden proszek,ale nie są pewni i odesłali nas do kolejnej przychodni i tam znowu 1 fiolka i 1 proszek, daliśmy tak no ale zaczęłam zgłębiać temat i wkońcu M zgodził się żeby dać jeszcze 1 fiolke i proszek-a lekarz zadzwonił dopiero dzisiaj bo był na ostatkach,dobrze że chociaż zadzwonił i upewnił mojego że dobrze daliśmy:D więc dzisiaj będzie spokojnie:D ale musiałam obiecać mojemu M że jak dostanę leki do mieszania to mam iść do kliniki żeby mi wytłumaczyli wszystko:-) :)
 
Ostatnia edycja:
Hej. Powiedzcie miałyście jakieś przeczucia po udanych transferach? To jest mój pierwszy wierze ze ostatni ( narazie [emoji23]) ale nie czuje kompletnie nic, tak jakby nic nie było. A głos wewnętrzny mi mówi ze przecież za pierwszym razem to mało komu się udaje i napewno już tam nic nie ma [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Przy pierwszym i to udanym transferze byłam pewna, że się nie uda. Byłam nastawiona, że za 1wszym razem to nie ma szans, do tego najwyższa forma endometriozy, kd i w ogóle jakieś nierealne mi się to wydawało. Głowa do góry, nie ma żadnych reguł :)
 
Hej dziewczyny!
Nie wiem co mam robić. Zwykle wiem, teraz nie wiem. Tyle sprzecznych myśli mam. W listopadzie byłam pewna, że daje odpocząć organizmowi 3 miesiące i dajemy czadu z 3 procedura. W grudniu i styczniu, że odpuszczam na dłużej. Luty znów nowe myśli przyniósł. Dostałam też propozycję zmiany pracy (na taka z której będę miała problemy wyrywać się na wizyty. Co powie nowy szef jak zaraz będę w ciąży?). A jak nie będę? A pracy nie zmienię? Mętlik... I oczywiście kasa, to już ostatnie pieniądze i to w ponad połowie byłyby pożyczone. Co jak się kolejny raz nie uda?

To są niestety dylematy, z którymi borykamy się wszystkie. Zmiana pracy, wakacyjne wyjazdy, hobby, mniejsze czy większe przyjemnosci...wszystko ustawione pod starania. Sami musicie podjąć decyzję co jest dla Was najważniejsze. O to czy nowy szef będzie zadowolony z Twojej ciąży powinnaś się najmniej martwić. A może wizyty uda się tak ustawić żeby nie kolidowały z pracą. No i zawsze zostaje urlop.
 
Hej ja stosuję praktycznie wszystkie witaminy z firmy SOLGAR włącznie z kwasem foliowym. Kupuję je zwykle w aptece tej która znajduje się w budynku Invimedu bodajże Medicover. W sierpniu nim rozpoczęłam procedurę to właśnie mi polecono te witaminki.;)
W necie duzo taniej. A najbardziej oplaca sie zlozyc zamowienie na iherb nawet z oplata za kuriera zestanow wychodzi taniej niz w aptece a opakowania maja po 100 tabl a nie 50 jak polski odpowiednik
 
Ostatnia edycja:
misis188
Dziękuję za odpowiedź:-) :) wyjeździłam się wczoraj (byłam w aptec-pani nie wie-bo niby skąd ma wiedzieć;) wysłała nas na ostry dyżur tam powiedzieli że 1 fiolka i jeden proszek,ale nie są pewni i odesłali nas do kolejnej przychodni i tam znowu 1 fiolka i 1 proszek, daliśmy tak no ale zaczęłam zgłębiać temat i wkońcu M zgodził się żeby dać jeszcze 1 fiolke i proszek-a lekarz zadzwonił dopiero dzisiaj bo był na ostatkach,dobrze że chociaż zadzwonił i upewnił mojego że dobrze daliśmy:D więc dzisiaj będzie spokojnie:D ale musiałam obiecać mojemu M że jak dostanę leki do mieszania to mam iść do kliniki żeby mi wytłumaczyli wszystko:-) :)
Widzisz szkoda ze wczoraj padlam popodrozy odrazu bym odpisala. Ale mialam przygody z pociagami opoznienia a przy tym przesiadka ktora niestety przepadla i zamiast o 16 bylam po 19 w domu zmarznieta i zmeczona i glodna bo Malborku przy dworcu oprocz fast foodu nic kompletnie nic nie bylo
 
W necie duzo taniej. A najbardziej oplaca sie zlozyc zamowienie na iherb nawet z oplata za kuriera zestanow wychodzi taniej niz w aptece a opakowania maja po 100 tabl a nie 50 jak polski odpowiednik
O, jesteście skarbnicą wiedzy. :)
Kupiłam wczoraj te modulatory za 54 zł i tam jest 50 tabletek.
Wydawało mi się, że cena całkiem znośna, bo w sklepach internetowych wyskakiwala mi ta sama cena a przesyłka do tego jeszcze 16 zł.
 
O, jesteście skarbnicą wiedzy. :)
Kupiłam wczoraj te modulatory za 54 zł i tam jest 50 tabletek.
Wydawało mi się, że cena całkiem znośna, bo w sklepach internetowych wyskakiwala mi ta sama cena a przesyłka do tego jeszcze 16 zł.
Niestety na Polski rynek weszly mniejsze opakowania i apteki zbijaja na tym niezly hajsik. Mi brat zamawial w stanach i za 3 op kwasu foliowego z darmowym kurierem wyszlo 200 zl. Niestety nie polecam opcji darmowego kuriera poniewaz w Pl bardzo czesto gina paczki poniewaz w pl to poczta przejmuje paczke ktora nie jest rejestrowana i bardzo czesto nie dociera do odbiorcy. Tak sie stalo tez w moim przypadku ale bratu iherb zwrocilkasepo reklamacji
 
reklama
Widzisz szkoda ze wczoraj padlam popodrozy odrazu bym odpisala. Ale mialam przygody z pociagami opoznienia a przy tym przesiadka ktora niestety przepadla i zamiast o 16 bylam po 19 w domu zmarznieta i zmeczona i glodna bo Malborku przy dworcu oprocz fast foodu nic kompletnie nic nie bylo
Ale dziękuję że odpisałaś:Dto moja pierszwsza stymulacja i poprostu nie wszystko wiem a lekarz podobno tłumaczył:) my wróciliśmy z naszego maratonu po 24:Dzmarznieci i wściekli:wink:
A skąd jesteś jeżeli mogę zapytać?
 
Do góry