reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrób jeszcze jutro betę.
Ciężko coś doradzić. Sama się zastanawiam, co zrobić, żeby się udało.
Następnym razem może mimo wszystko weź intralipid i również embrioglue.
Moja lekarka napisala ze raczej nie ma juz nadziei na wzrost bety. Dzis sikaniec tez mie wyszedl.. dziekuję za wsparcie :*
 
reklama
Kochana u mnie nie szybciej, a wiec jak ostatnio jedziemy na tym samym wozku!!!
Mi napisal ze względu na cytotoksyczność (LCT dodatni) będzie wskazane krótkie leczenie immunospuresyjne ale on chce widziec jeszcze wynik NK a z tym troche gorzej bo to musze zrobic pod koniec kolejnego cyklu bo ten co teraz mam jest pierwszy po poronieniu i wszystko kompletnie rozregulowane. A wiec nie mysle ze sie wyrobie wczesniej niz maj/czerwiec! [emoji5]

Ale bede w Wawie w marcu bo jade na wizyte do dr. Kunickiego a wiec licze na spotkanie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo super,widzimy sie zatem w marcu.
Mialam wczoraj to samo badanie co Ty i[emoji5]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja o 3 jadlam bułkę choc mialan straszna ochote na cheesburgera z McDonalda. Wien ze tam jest świństwo, ja tam nie jem, za czasow dzieciecych sie jadlo w macdonaldzie ale sie mi chciało strasznie
@misis188 jak bedziesz w BB jedź pod tesco na warszawskiej. Tam jest burgerwooz i mają najlepsze burgery na świecie.
Faworki na śniadanie, burger na obiad, pączki na kolację...mam plan na dziś:D
 
Dziewczyny w poniedzialek mam wizyte przed crio. Mojego lekarza nie bedzie, bede u innej pani dr, ktora chyba nie jest tak milczaca jak moj.
Powinnam o cos spytac? Bo przed swiezym transferem bylam tak zielona ze pewnie o popowe rzeczy nie spytalam...
 
Dziewczyny w poniedzialek mam wizyte przed crio. Mojego lekarza nie bedzie, bede u innej pani dr, ktora chyba nie jest tak milczaca jak moj.
Powinnam o cos spytac? Bo przed swiezym transferem bylam tak zielona ze pewnie o popowe rzeczy nie spytalam...

Najlepiej wszystkie pytania, które Ci teraz przychodzą do glowy, spisuj na kartce. Wtedy na wizycie o niczym nie zapomnisz:)
 
reklama
Moja mama- nawet po wizycie serduszkowej ( pomimo 7 ciąż poronionych do 6tc) , która już była sukcesem , powtarzała by się nie cieszyć. Zakończyłam 1trymestr i nadal słyszę , że mam nic nie kupować bo nie wiadomo co to będzie. 17tc a ja słyszę , że mam nawet symbolicznie spioszkow nie kupować bo to za wcześnie.
I tak zamiast cieszyć się ciąża cały czas myślę o zagrożeniach i o tym co może się stać.
A ja chce być jak inne szczęśliwe kobiety , kupować drobiazgi i czerpać radość. A moja rodzicielka jak taka wiedźma pełna zabobonow mi ta radość odbiera.
Nie bądź taka , ciesz się od pierwszego dnia ! Nie pozwól by zabobony i strach odebrały Ci radość .
Jutro kupię spioszki !!!!

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
myślałam, że tylko moi rodzice tak do tego podchodzą :-) wiedzą o in vitro i tata nawet jakoś się nie ucieszył jak powiedziałam, że jestem w ciąży, mama niby się popłakała, ale ciągle przypomina, że trzeba czekać minimum trzy miesiące, nic nikomu nie mówić, nie kupować, nie przyzwyczajać się itd... I przez to sama nie mam ochoty nic nikomu mówić, nie zapeszyć itd...
 
Do góry