reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@gosia321 kciuki za jajca! ✊✊ niech rosną dorodne A później pięknie się zapładniaja ❤✊
@Aguleczka29 ✊ !! Niech maleństwo dalej pięknie rośnie ❤ a mamusia niech później nakarmi pysznym pączkiem z okazji Tłustego Czwartku :D
@chlopkers ✊✊✊ za Twoje maleństwo! Mamy nadzieję, że przyniesiesz nam dobre wiadomości ✊✊✊❤ jesteśmy z Tobą!! ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE :*
I pysznych tłustych pączków! :D wcinajcie i sobie na żałujcie !
My dziś zaliczyliśmy 2 oponki o 3.30 bo burczało w brzuszku ! :p :D

Przyłączam się do życzeń, i tych szczegółowych dla @gosia321 , @chlopkers i @Aguleczka29 (oby dzień był dla Was wyjątkowo radosny i obfity w dobre wiadomości) jak i dla pozostałych dziewczyn :)
 
A robiłaś badanie na NK. To jest lek wlasnie na obnizenie NK i czesto też jest podawany bez badan zauwazylam bo on nie zaszkodzi
Tak, do szczepien immunologicznych mialam caly szereg badan na przeciwciala itp. NK w normie i wszystko inne po szczepieniach tez.. nawet encortonu nie musialam juz brac teraz..
 
Mam. [emoji85] godz 2:49 A ja nie spie. Leżę z nogami do góry. Brzuch mi dzisiaj daje popalić. Tak jak ustaly mdłości tak się jazda z bólem podbrzusza zaczęła. Czuje jak mi się wszystko rozciąga , mam wrażenie że na brzuchu mi skóry zabraknie. Jeden z maluchów mi na coś uciska [emoji85]
Zaczynam kupować ... co ma być to będzie najwyżej będę mieć pamiątkę [emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet tak nie myśl... kupuj bo nie wiesz jak będziesz się czuła za chwile. Ja mam 27 tydzien i tylko kilku rzeczy mi brakuje np wózka a pierwsze ubranko kupilam w 9 tyg na przekór wszystkim przesądom. Moja mama podobnie jak Twoja o co się nawet pokłóciłyśmy i nie rozmawiałyśmy bo co mówiłam to ona mnie stopowała itd. Na szczęście po I trymestrze jej minęlo i sama kupowała ubranka. Przykre jest to że nie ma się wsparcia mamy. U mnie nie wiem z czego to wynikało chyba poprostu z lęku bo nie mamy jakiś doświadczeń w rodzinie z poronieniami a ja jestem jedynaczka i oczekiwałam, że będzie tak samo wariowała jak ja bo to takie wyczekane, pierwsza i może jedyna wnusia, ale cóż już jej wybaczyłam bo ogarnęła się kobieta i Tobie tego życze bo należy Ci się. Wpadaj w szał zakupów bo to jest super !!!:D
 
ooo a do kogo chodzisz? :D
Inga, póki co żyję na bombie i boję się że cholerstwo wróci. Miałam 6 czopków dopochwowych gyno... i 3 tabletki flukonazolu. Póki co czuję się jak zateuta, po okresie zrobię znów posiew i dzwonię do novum może wreszcie uda się tą histetoskopię zrobić.
 
reklama
@gosia321 kciuki za jajca! ✊✊ niech rosną dorodne A później pięknie się zapładniaja ❤✊
@Aguleczka29 ✊ !! Niech maleństwo dalej pięknie rośnie ❤ a mamusia niech później nakarmi pysznym pączkiem z okazji Tłustego Czwartku :D
@chlopkers ✊✊✊ za Twoje maleństwo! Mamy nadzieję, że przyniesiesz nam dobre wiadomości ✊✊✊❤ jesteśmy z Tobą!! ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE :*
I pysznych tłustych pączków! :D wcinajcie i sobie na żałujcie !
My dziś zaliczyliśmy 2 oponki o 3.30 bo burczało w brzuszku ! :p :D
Powodzenia kochane! Trzymam mocno kciuki ;)
 
Do góry