reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie Dziewczyny [emoji4] w grudniu urodziłam synka dzięki ivf. Mam 2 blastki na zimowisku. Chciałabym możliwie jak najszybciej zabrać je do domu. Nigdy nie miałam criotransferu , dwa podejścia to swiezaczki.
W związku z tym mam pytanie jak długo trwa przygotowanie mnie do criotransferu czy jeżeli np transfer chciałabym w sierpniu to wystarczy jak zgłoszę się w lipcu? Przepraszam za banalne pytanie Ale póki co karmię piersią i muszę jakoś to wszystko zaplanować .
Ps. Oczywiście witam stareeee Staraczki [emoji8] i nowe przyszłe mamusie , trzymam kciuki za powodzenie [emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewno ze wystarczy. Zrobia usg czy tan wszystko jest w porzadku i zadecyduja czy pójdziesz na naturalnym czy na sztucznym cyklu, rozpisza leki, jakie badania zrobic i tyle ale lepiej idz po okresie zeby miec czas zrobic badania
 
W zeszłym miesiącu bralam estrofem od 23 dc,ale po jakims tygodniu odstawilam,gdy wyszly mi zle wyniki. W środę mam wizyte i mam nadzieję,ze juz bede szykowala sie do stymulacji. Tylko,ze dzis mam.23 dc i nie wiem czy sama sie porzadzic i brac estrofen czy czekac do wizyty? Jak radzicie?
 
Ojj dziewczyny gadacie tak o tych kilogramach a ja mam "problem" w drugą stronę.
Ja przy 158 cm ważę 44.5 kg.
Wiem że praca w stajni i częsta jazda sprawiły że wyglądam tak a nie inaczej.
Ale jak słyszę od mojej babci ( najczęściej) że wyglądam jak 16- latka i z taką budową ciała to ja nigdy nie zajdę w ciążę a o porodzie to już w ogóle nie ma mowy to **uj mnie strzela i kończy się wyciem...

Co dziwne mój mąż zauważył że się sporo poprawiłam ( taaak utylam całe 1,5 kg w 4 lata) ale jak obcielam włosy o ok 20 cm to się w ogóle nie zorientował ;)
Ja mam 160cm i przed stymulacja wazylam tyle co Ty czyli ok 45kg. Po stymulacji przytylam 3kg. Zaszlam w ciaze za pierwszym razem, takze nie sluchaj swojej babci :p Fakt, ze w ciazy przytylam 25kg :p Po ciazy nie zdazylam wrocic do poprzedniej wagi, spadlo do 51kg i zaszlam w kolejna ;)
Trzymam mocno kciuki za Ciebie kochana ✊❤️
 
reklama
Do góry