reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mialam jeden 3 dniowy zarodek i za namowa dziewczyn tutaj popoludniu w 9dpt robilam bete, wyszla pozytywna. Po powrocie z laborat, nie moglam sie doczekac na wyniki z krwi, to zrobilam sikanca, tez byla blada druga kreska [emoji5] wiec mysle ze jest dobrze [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ehh myślę, że tym razem już będzie dobrze
 
reklama
Witajcie Dziewczyny [emoji4] w grudniu urodziłam synka dzięki ivf. Mam 2 blastki na zimowisku. Chciałabym możliwie jak najszybciej zabrać je do domu. Nigdy nie miałam criotransferu , dwa podejścia to swiezaczki.
W związku z tym mam pytanie jak długo trwa przygotowanie mnie do criotransferu czy jeżeli np transfer chciałabym w sierpniu to wystarczy jak zgłoszę się w lipcu? Przepraszam za banalne pytanie Ale póki co karmię piersią i muszę jakoś to wszystko zaplanować .
Ps. Oczywiście witam stareeee Staraczki [emoji8] i nowe przyszłe mamusie , trzymam kciuki za powodzenie [emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsze co musisz zrobic to odstawic brzdaca od kp a pozniej sie zastanawiac co dalej
 
No pisza ze taki sklad, znacie tych lekarzy? Niesamowicie dobrze piszecie o tej klinice, tak mysle czy warto o nich pomyslec. A w ogole czy ktos z Was przenosil mrozaki z jednej kliniki do drugiej???

  • dr hab. n.med. Iwona Szymusik – dyrektor medyczny
  • dr n.med. Grzegorz Południewski
  • dr n.med. Paweł Radwan
Mi dr Paweł Radwan robił punkcję oraz transfer jutro 21 tc. Mimo tego, ze jechałam do niego prawie 500 km i widział mnie pierwszy raz był bardzo dobrze przygotowany z całej mojej stymulacji. BardO się denerwowałam przed wizyta ponieważ nigdy nie widziałam lekarza na żywo, a czułam się jakbym była jego stała pacjentka :)
 
No pisza ze taki sklad, znacie tych lekarzy? Niesamowicie dobrze piszecie o tej klinice, tak mysle czy warto o nich pomyslec. A w ogole czy ktos z Was przenosil mrozaki z jednej kliniki do drugiej???

  • dr hab. n.med. Iwona Szymusik – dyrektor medyczny
  • dr n.med. Grzegorz Południewski
  • dr n.med. Paweł Radwan
Ja leczylam się u Dr Iwony Szymusik i u niej teraz prowadzę ciążę :) I @Oczekiwanie2017 też :D



Dziewczyny dziś nie wstawiam kalendarza bo dopiero od jutra mamy zapisane wizyty ( chyba że coś mnie ominęło ? ) kalendarz powoli zanika więc piszcie jak trzeba kogoś zapisać do kalendarza! :)
 
Hm.. widzę, że temat zapodalyscie zajebiaszczy :D więc ja jak zaczynałam przygodę z moim mężem wazylam 47kg ❤ później tak sobie szło do góry i doszło do 57 więc przestałam się ważyć.. No i w piątek przed wizytą najpierw byłam u położnej żeby zmierzyła ciśnienie i oczywiście pytanie : ile Pani waży ? Na to ja ,ze już ze 2lata się nie wazylam :D więc ona - no to hop na wagę ;) no to ja hop i cisza... Pani pyta - no i co tam wyskoczyło ?
A ja " proszę wchodzić pojedynczo " :D
Więc dalej nie będę komentowała :D

MIŁEGO DNIA KOCHANE:*
 
Witajcie Dziewczyny [emoji4] w grudniu urodziłam synka dzięki ivf. Mam 2 blastki na zimowisku. Chciałabym możliwie jak najszybciej zabrać je do domu. Nigdy nie miałam criotransferu , dwa podejścia to swiezaczki.
W związku z tym mam pytanie jak długo trwa przygotowanie mnie do criotransferu czy jeżeli np transfer chciałabym w sierpniu to wystarczy jak zgłoszę się w lipcu? Przepraszam za banalne pytanie Ale póki co karmię piersią i muszę jakoś to wszystko zaplanować .
Ps. Oczywiście witam stareeee Staraczki [emoji8] i nowe przyszłe mamusie , trzymam kciuki za powodzenie [emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja planuje kolejny transfer na październik / listopad a wizytę gdzieś w lipcu bo też nie wiem czy nie będzie konieczności brania antyków. Ale najpierw chyba będziesz musiała skończyć kp. Maluszek będzie miał już 8-9 miesięcy wiec dieta rozszerzona plus mm gdybyś chciała w sierpniu podejść do crio.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Mi dr Paweł Radwan robił punkcję oraz transfer jutro 21 tc. Mimo tego, ze jechałam do niego prawie 500 km i widział mnie pierwszy raz był bardzo dobrze przygotowany z całej mojej stymulacji. BardO się denerwowałam przed wizyta ponieważ nigdy nie widziałam lekarza na żywo, a czułam się jakbym była jego stała pacjentka :)

No to wyglada to obiecujaco, bede na pewno miala to na uwadze jezeli sie zdecyduje na zmiane kliniki, musze ogarnac jak to wyglada i co wtedy z moimi mrozaczkami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry