reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwonili z laboratorium.
CUD nad cuda! :-D
Wszystkie trzy pozostałe zarodki rozwinęły się do blastocysty 4AA.
Albo to jakaś magia albo embryoGen ma nadzwyczajna moc ;)
Wow. Lecę do tej kliniki jak jeszcze pozostałe zarodki się nie przyjmą.
Super kochana, oby teraz było już z górki.
Bardzo Wam kibicowałam i dalej będę trzymać kciuki. :)
 
@tamiza super ;) chyba te plastry i dla swojego m zamowie jeśli oczywiście będziemy się starać.
Powiedzcie mi tak 2-3miesuece przed wystarczy brać witaminy i suplementy przed całą procedurą ?? A co dla kobiety polecacie na lepsze jajeczka?
 
Zapładnianialismy 20. Wolała bym właśnie nie skakać i nie brac tych najlepszych z najsłabszymi bo czytałam rok temu artykuł gdzie dowodzono ze ten słabszy zarodek może uaktywnić negatywne rzeczy w macicy - selekcje naturalna i wtedy obniża szanse tego lepszego. Poprzednio miałam 5 ładnych blastek z 6 doby więc staram się nie obiecywać sobie za duzo. Beta prawdę powie . Ja najbardziej boje się scenariusza ciaza bliźniacza w tym jeden zarodek zdrowy a drugi chory... dlatego nigdy nie odważyłam się na dwa na raz
Nie myśl pesymistycznie ... nasze dzieciątka po takiej długiej walce muszą być zdrowe nie ma innego wyjścia :)
Tak się zastanawiam że do jesieni tyle czasu:( najchętniej to bym już chciała znowu wystartować z leczeniem....Ale strach, niechęć męża itp mi to uniemożliwia:(
 
reklama
Dzwonili z laboratorium.
CUD nad cuda! :-D
Wszystkie trzy pozostałe zarodki rozwinęły się do blastocysty 4AA.
Albo to jakaś magia albo embryoGen ma nadzwyczajna moc ;)
Wspaniale [emoji7] [emoji7] [emoji7] teraz bedzie juz tylko dobrze [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry