reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem po niedoszłym transferze. Zarodek nie przeżył :(
Chciałbym się spytać czy może któraś z Was nie potrzebuje Lutinusa i luteiny pod język? Mam też encorton. Wszystko sprzedam w rozsądnej cenie. Zakupy świeże a może komuś się przyda. Dzięki.
 
nie denerwuj się, nie ma sensu :-) ja do dziś, mimo 7t2d ciąży nie mam ŻADNYCH objawów :-) gdyby nie to, że nie mam okresu i wiem że miałam transfer to bym nie przypuszczała, że jestem w ciąży :-D
Zawsze to jakies pocieszenie :)
Moge sobie wziac relanium na tym etapie czy nie bardzo? (7dpt)
Miewam ataki padaczki i dzis chyba z tego stresu robią mi sie takie aury, no i mysle nad relanium
 
W zeszłym miesiącu bralam estrofem od 23 dc,ale po jakims tygodniu odstawilam,gdy wyszly mi zle wyniki. W środę mam wizyte i mam nadzieję,ze juz bede szykowala sie do stymulacji. Tylko,ze dzis mam.23 dc i nie wiem czy sama sie porzadzic i brac estrofen czy czekac do wizyty? Jak radzicie?
Dziewczyny podpowiedzcie co robic?! Bo juz ewentualnie powinnam zaczac brac tabletki...
 
Zawsze to jakies pocieszenie :)
Moge sobie wziac relanium na tym etapie czy nie bardzo? (7dpt)
Miewam ataki padaczki i dzis chyba z tego stresu robią mi sie takie aury, no i mysle nad relanium
Weź sobie :-) jak tak bardzo się stresujesz to pomoże :-) połóż się, zobacz jakiś film lub poczytaj książkę :-) tylko spokojnie
 
reklama
Ja leczylam się u Dr Iwony Szymusik i u niej teraz prowadzę ciążę :) I @Oczekiwanie2017 też :D



Dziewczyny dziś nie wstawiam kalendarza bo dopiero od jutra mamy zapisane wizyty ( chyba że coś mnie ominęło ? ) kalendarz powoli zanika więc piszcie jak trzeba kogoś zapisać do kalendarza! :)
To ja poprosze o wpisanie na 13.02 wizyta serduszkowa :)
 
Do góry