reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczynky od 6 dzisiaj zdycham! Czy po spadku bety i jeśli to była ciąża biochemiczna czy ból miesiączkowy jest taki straszny!? Już nawet mocne 3tabletki przeciwbólowe mi nie pomagają! Zwijam się z bólu jak nigdy! Czy tez tak miałyście??
Też tak miałam. Takie kłucia w jajnikach, że robili mi się słabo, nie mogłam nawet normalnie siedzieć ale jak już się rozkręciła @, to było znaczniej lepiej.
 
reklama
Wzięłam już 3 ibupromu,ale dalej nic! Zawsze pomagała jedna pigułka a tu nie działa! Matko dziewczyny samopoczucie tragiczne
Kurcze wydaje mi sie, ze tutaj chyba bardziej pomoglby ketonal skoro ibuprofen za slaby. A ibupromu nie bierz powyzej dopuszczalnej dawki dobowej, nie wiem czy dobrze pamietam, to bylo 600 albo 800? Trzeba sprawdzic w ulotce. Tak czy inaczej bardziej skuteczny bylby ketonal. Masz do niego dostep? Albo faktycznie na izbe do szpitala, zeby poratowali jakas przeciwbolowa kroplowka..
Biedna jestes [emoji53]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze wydaje mi sie, ze tutaj chyba bardziej pomoglby ketonal skoro ibuprofen za slaby. A ibupromu nie bierz powyzej dopuszczalnej dawki dobowej, nie wiem czy dobrze pamietam, to bylo 600 albo 800? Trzeba sprawdzic w ulotce. Tak czy inaczej bardziej skuteczny bylby ketonal. Masz do niego dostep? Albo faktycznie na izbe do szpitala, zeby poratowali jakas przeciwbolowa kroplowka..
Biedna jestes [emoji53]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj kochana biedna bo u nas apteki zamknięte już w soboty!! Jeszcze trochę pomęczę sie i zaraz mój wróci to chyba pojadę do szpitala
 
Kochane te wszystkie laseczki ktore wczoraj mialy podglady swoich malych szkrabow nie chcialam pisac pojedynczo pod kazdym postem wiec pisze dzis zbiorowo ;) sliczne te wasze kropki i bardzo mnie to cieszy ze wszystko jest w porzadku ze pieknie i zdrowo rosna. Gratuluje wam wszystkim tak pieknego widoku. Mam nadzieje ze juz niedlugo tez bede mogla doswiadczyc tego szczesci :)

Na pewno Gosiu, lada chwila będziesz nam tu narzekać na mdłości :)
 
Mogę jeszcze trochę pomarudzić?
Zastanawiam się nad ostatnim transferem, gdzie beta na dobrą sprawę ujawniła się 11 dpt, wtedy wynosiła 2, czyli można przyjąć, że zaczęła rosnąć 10 dpt. To były 3 dniowe zarodki. W związku z tym, jakie mogą być przyczyny po stronie macicy, że doszło do tak późnej implantacji?
Histeroskopia rzecz jasna jest już numer jeden na mojej liście. :)
I jeszcze pytanko czy konflikt serologiczny (miałam z pierwszym mężem ale córka ma taką samą grupę krwi jak ja i mam teraz z mężem też ten konflikt) może wpływać na odrzucanie zarodka obecnie? Wydaje mi się, że nie, bo krwi jeszcze nie ma ale może jednak coś jest na rzeczy? Zwłaszcza, że dawce wzięliśmy z taką samą grupą krwi jak ma mąż. (Sugestia pani dr)
Tak, była 2. :)
Później wzrosła do 42,5 w 18 dpt, więc coś się zadziało.

To były zarodki z nm, więc może one miały jakąś wadę i się słabo rozwijały. Późno wyszły z otoczki w związku z czym implantacja była późniejsza.
 
reklama
Do góry