reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super!!
Ja tez jeszcze nie wiem na 100%, ale zakladam ze histopatologia polipa bedzie ok i doktor mi pozwoli na transfer.
Ktory to u Was transfer? Jakie przyczyny?
Na pewno pisalyscie, ale tak nas tu duzo ze tylko @dżoasia to umie spamietac :)
Nasze pierwsze podejscie...jako tako diagnozy nie ma...mialam lapro i okazalo sue ze byly zrosty i lekka endomenda...
Wszystkie hormony...poza TSH to mam ok...jesteśmy po badaniach:hiv.hcv.chlamydia.kila.anty hbs.anty hbc.tokso.różyczka....tez wszystko ok..u mnie i u M...dziś próbowałam umówić się do endokrynologa ale dupa....jak narazie zwiekszylam sama dawke eutyroxu i szukam dalej...zobaczymy...jak sie uda to zaczelabym stymulacje ok 10 lutego...
 
Absolutnie go nie przekreślam
Mamy o co walczyć , nie tylko o siebie ale również o nasze dwa skarby które na nas czekają...
Wiem że niektórym z Was może się to wydać dziwne ale ja nie potrzebuje zapewnień i obietnic ze zerwał z nią kontakt , jeśli chce z nią pisać i mają jakieś wspólne tematy to ok , ja po prostu chce tylko o tym wiedzieć.
Ja nie mam zamiaru go ograniczac , sprawdzać ani kontrolować to do niczego nie prowadzi a wręcz przeciwnie wpedza tylko w spiralę
Dużo jest też w tym mojej winy zawsze miał wszystko co chciał , w jakiś sposób chciałam mu wynagrodzić to ze to właśnie przeze mnie nie może zostać Tata

Kochana zmień nastawienie. To nie przez Ciebie nie możecie mieć dzieci bo Ty nic złego nie zrobiłaś. Nie masz mu co wynagradzać. Związek to dawanie i branie, a mam wrażenie że Ty tylko dajesz.
Mam nadzieję że Wam się ułoży, ale musisz zacząć też wymagać. Faceci wcześniej czy później zaczynają gardzić uległymi kobietami.
 
Nasze pierwsze podejscie...jako tako diagnozy nie ma...mialam lapro i okazalo sue ze byly zrosty i lekka endomenda...
Wszystkie hormony...poza TSH to mam ok...jesteśmy po badaniach:hiv.hcv.chlamydia.kila.anty hbs.anty hbc.tokso.różyczka....tez wszystko ok..u mnie i u M...dziś próbowałam umówić się do endokrynologa ale dupa....jak narazie zwiekszylam sama dawke eutyroxu i szukam dalej...zobaczymy...jak sie uda to zaczelabym stymulacje ok 10 lutego...
U mnie endomenda III stopnia i zrosty.a do tego niespekajace pecherzyki wiec brak owulacji.
 
Super!!
Ja tez jeszcze nie wiem na 100%, ale zakladam ze histopatologia polipa bedzie ok i doktor mi pozwoli na transfer.
Ktory to u Was transfer? Jakie przyczyny?
Na pewno pisalyscie, ale tak nas tu duzo ze tylko @dżoasia to umie spamietac :)
A u Ciebie,który to transfer? Gdzie się leczysz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zbieran druzyne na luty..ktora bedzie miala transfer w okolicy drugiego-trzeciego tygodnia lutego?

ja bym bardzo chciala dolaczyc ale obawiam sie ze szybciej niz poczatek marca to sie nie wyrobie ale coz tez cykl musze poswiecic na zrobienie badan i zobaczyc jaki jest powod moich poronien!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przysly mi pierwsze wyniki badan od Pasnika, kto pomoze ??? Prawie wszystko jest nie w normie ... az sie boje szukac, nie znam sie na tym!!! ktos cos???

Dziekuje [emoji8][emoji847]

1516748040-030aeab75f6f795e-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry