reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratulacje Doris. Test super i to tak wcześnie :)
A Ty nie miałaś progynowy przypadkiem od początku cyklu? Jeśli tak to szła na sztucznym cyklu a jeśli nie to na naturalnym...
Jei na naturalnym powiedz proszę jak często miałaś wizyty?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na naturalnym miałam wizyty co 3 dni mniej więcej.
 
reklama
Dziewczyny. Powiedzcie mi. Ile czasu was pobolewał dół brzucha po punkcji? Miałam punkcję w niedzielę. Niby dziś mniej mnie boli ale brzuch jest jak by wzdęty i poniekąd dalej pobolewa.

Wzdęty mam w sumie do dziś, a to już 13dpt, po jednej i drugiej punkcji przez około 4-5 dni czułam jakiś tam ból w dole brzucha.
 
Gratulacje Doris. Test super i to tak wcześnie :)
A Ty nie miałaś progynowy przypadkiem od początku cyklu? Jeśli tak to szła na sztucznym cyklu a jeśli nie to na naturalnym...
Jei na naturalnym powiedz proszę jak często miałaś wizyty?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
@Sol ja mam proginova Mitte I progesteron 200 mg. A wizyty miałam po nieudanej pierwszej próbie tylko 2.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, dzięki za tak miłe słowa [emoji2]ja się nie poddaje i ciągle mam przeczucie że się uda. Ale problem mam bo mój profesor chyba stracił nadzieję, dziś był umnie na rozmowie przyniósł mi kartkę z wykazem mojego tumo markera który rośnie i zaczął że na jego oko lek nie działa.. a w dodatku zaczął marudzić, że z wątroba jest kiepsko i chyba tak dalej nie idzie..No myślałem że go kopne jak zapytał czy chce być w domu czy w szpitalu.. Pytał czy Asia będzie bo chce z nią pogadać itd.. Ehh

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
reklama
Do góry