reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam. Według rozpiski pierwszą tabletkę miałam wziąć dwie godziny przed transferem a kolejną później. Relanium mam brać jeszcze przez trzy dni dwa razy dziennie.

Ppatka, Ty dzisiaj też po transferze :)
Oby się udało! :D
I brałaś dzis 2 ? Może trochę Cię wyciszy. Ja też mam tak brać, Dziś wzięłam tylko jedna przed transferem i nie wiem czy ta druga wziąć.
Mam nadzieję ze nam się uda :tak::biggrin2: jedna kropeczkę masz podana?
 
reklama
Ja tak miałam że jak wymiotowalam to poczułam , że coś mi opadlo sprawdziłam A tam wielka sniegowa kula przytkala mi pipke :D pozbylam się tego A teraz crinone ostatni raz zaaplikowalam we wtorek albo środę A wczoraj też czułam się przytkana i musiałam to wyciągać było tego naprawdę dużo i dziś pod prysznicem też się tego pozbywalam...

Chyba tez wezmę sprawy w swoje ręce [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj, witaj, rozgość się :) :*
Niestety nie ma gwarancji, że uda się od razu, ale my tu wszystko przechodzimy "razem" - jest dużo łatwiej :) To forum to skarbnica wiedzy, jeśli będziesz miała pytania to na pewno uzyskasz duużo odpowiedzi, niejednokrotnie bardziej konkretnych i rzeczowych niż od własnego lekarza :)
A jaki u Was problem? Gdzie się leczycie?
Dziękuję pięknie :-) No widze,ze obcykane w temacie jestescie :-) Od lipca lecze sie w gamecie w Rzgowie. Niby problemem jest endometrioza 1 stopnia,chociaz przy laparoskopii mialam rozbite ogniska. Wcześniej mialam wysoka prolaktyne,ale juz jest ok. Jednak ciagle sukcesow brak :-/
 
Cześć Dziewczyny,
Proszę o radę, bo zwariuję sama ze sobą. Trzeci dzień biorę estrofem i coś niefajnego się ze mną dzieje takie połączenie wpadania w depresję z PMSem i wrażeniem, że ciało mi się rozpada od środka. Na dodatek w ciągu dwóch dni na wadze mam 1,5 kg do przodu. Czy to może być wina estrofemu? :(

Kochana ja po estrofemie się tak nie czułam,ale ogólnie po estrogenach miałam jazdy ze wzrokiem i wylądowałam na RM głowy. Miewam migreny.
Jeśli Ci to nie przejdzie to może skonsultuj z lekarzem.
 
No jasne,nie inaczej [emoji4] Krąg wspieraczek nie ma ograniczeń także czuj się jak i siebie [emoji4]
Nie żyj od początku lekiem,ze się nie uda,nie powinnaś tak.Ja jestem po 2nieudanych iui,trzecia w ogóle nie doszła do skutku i postanowiliśmy,ze szkoda czasu-ruszamy z IVF. Udało się za pierwszym razem,ale narazie jesteśmy na początku drogi (25dpt). Z obawami i strachem jest tak,ze teraz już cały czas będziesz go czuła.Najpierw,żeby się udało,jak się uda to żeby plamien nie było,potem żeby dzieciątko rosło według norm i żeby genetycznie było zdrowe.Takze nie licz,ze odpoczniesz [emoji6]
Ale właśnie dlatego jesteśmy my,żebyś mogła się wygadać,doradzić i dowiedziec wielu przydatnych informacji odnośnie IVF.

Milo Cię poznać [emoji4]
Napisz coś więcej o sobie.
Lecze sie w gamecie w Rzgowie. Mam 36 lat,wiec czas nagli. Niby jest w miare ok,tzn.mialam wysoka prolaktyne,ale juz jest dobrze. Podczas laparoskopii wyszla endometrioza 1 stopnia,ale ogniska zostaly od razu rozbite. Jednak 3 iui sie nie udaly. Teraz biore estrofem i czekam na okres. Wtedy wizyta i pewnie zaraz stumulacja..?A Ty w którym dniu cyklu zaczynalas stymulacje? W którym punkcja,transfer? Nie wiem czego się spodziewać,a w pracy tak ciezko bedzie to ogarnac...
 
Dziękuję pięknie :-) No widze,ze obcykane w temacie jestescie :-) Od lipca lecze sie w gamecie w Rzgowie. Niby problemem jest endometrioza 1 stopnia,chociaz przy laparoskopii mialam rozbite ogniska. Wcześniej mialam wysoka prolaktyne,ale juz jest ok. Jednak ciagle sukcesow brak :-/

U kogo sie leczysz? Powiem Ci ze dzięki gamecie mam 5 letniego synka a teraz walczymy o rodzeństwo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry