reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie bez zmian, nadal cisza hehe. Do 3 próby nie doszło jeszcze odpoczywam, dużo się kocham z mężem bez spiny i rzuciłam wszystkie leki i witaminy. Totalny detox i tak od grudnia. Od przyszłego cyklu wrzucę witaminy. Do ostatniego podejścia na cyklu naturalnym podchodzę w okolicach kwietnia. Takie przynajmniej plany. No i nie będę się faszerować lekami. Tylko cykl naturalny.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Juz doczytalam co u Ciebie to nie musisz powtarzac :p
Ciesze sie, ze wracasz po swojego maluszka i mysle, ze to dobra decyzja z cyklem naturalnym. Bede mocno trzymac kciuki :*
 
Tak ;) wszyscy obstawiali chłopca. A mój mąż twardo mówił „ zobaczycie Zosia wam jeszcze pokaże” :D dziękuje.
A jak u Ciebie? Zmieniasz klinikę? Coś postanowiliście? :wink:
U nas będzie obserwacja czy możemy podejść do transferu na naturalnym cyklu. W końcu dogadałem się z lekarzem.
Kliniki nie zmieniamy. Jak już się z jednym udało to ciężko tak po prostu iść gdzieś i dziej bo człowiek ma zaufanie.
Zobaczymy pod koniec miesiąca czy coś się ruszy.
Trzymaj się w dwupaku kochana. Na pewno pięknie będziesz wyglądać.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie bez zmian, nadal cisza hehe. Do 3 próby nie doszło jeszcze odpoczywam, dużo się kocham z mężem bez spiny i rzuciłam wszystkie leki i witaminy. Totalny detox i tak od grudnia. Od przyszłego cyklu wrzucę witaminy. Do ostatniego podejścia na cyklu naturalnym podchodzę w okolicach kwietnia. Takie przynajmniej plany. No i nie będę się faszerować lekami. Tylko cykl naturalny.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Wspanialy plan :) Ja jestem po wizycie u Pasnika, troche wynikow musze porobic i mam ogromna nadzieje na proby w okolicach lutego/marca!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
to super że wizyta minęła miło i lekarz okazuje się być naprawdę konkretny bo już druga go dzisiaj chwalisz:-D a zaległości i tak nie nadrobisz... abyś na bierzaco się wyrabiala czytać :D zazdroszcze ze poznalasz/poznałaś dziewczyny...też bym chciała najlepiej wszystkie naraz i Ciebie oczywiście też :*

a Cie zaskocze bo wlasnie przeczytalam te 200 postow z dzisiaj!! [emoji33][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i dzisiaj dzwonilam do kliniki przełożyć wizytę z 15 bo do 15.01 na bank nie skończę się oczyszczać chciałam na tydz później umówić się bo mamy omówić dalsze postępowanie a się okazało że dr ma ferie i dopiero na 30.01:/ jutro zadzwonie jeszcze raz i może uda się na za tydz przed feriami w piątek oby się udalo
 
Super ze moglas troszke badan zrobic juz dzis mimo przeziebienia. I ladnie ci wszystko rozpisal. No pojechali troche z ta chlamydia mialas to zlecone w invictie czy u siebie przez ginekologa. Jesli wyjdzie ci jeszcze raz to musicie razem z emkiem przeleczyc sie przez 2 tygodnie 2x1 duomoxem lub inna doxocyklina lub ampycylina nie wiem co tam u was jest. Super ze wyszlas z dobrymi wytycznymi co robic dalej no i plus jest ze wszystko meilowo mozna zalatwic a jak bedzie potrzeba to docencik napisze czy masz przyleciec na wizyte ;)

nie mialam chlamydi w invicta, wyszlo to jak zrobilam badania po poronieniu w szwajcarii ale tam lekarz mi powiedzial ze tego nie mam i tylko mialam, Pasnik nie koniecznie sie z tym zgodzil. Bede to teraz sprawdzac w Szwajcarii, jak wyjdzie ze mam i to nie jest wyleczone to chyba nie wiem co temu lekarzowi zrobie!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki co zrobić żeby się chciało tak jak się nie chce...sposoby na większe libido?na jakiekolwiek libido.... ;) dni płodne, nadzieja na cud naturals a tu nawet winko nie pomaga:( jestem całkiem do gitu z tą chęcią:(

ja mam to samo! pytalam sie na innym forum tez o to i podobno jakies ziolka moga pomoc, ja bralam chinskie ale nie pomoglo. Ja sie zmuszam niestety, ale to nie przyjemne!!!

Tez juz dosc dlugo szukam odpowiedzi na to pytanie ale jakos kiepsko idzie !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Basia mozesz sie smiac ale sproboj sobie nastawic budzik na 4-5 rano:) i nawet na półśpiocha pogmerać mężowi tu i tam;) ja budzika.nie nastawiam, ale czesto jak sie przebudze o tej porze to lubie sie mocniej przytulic do meza a ten skubaniutki w 3 sekundy wtedy jest gotowy :)

u mnie jak juz sie uda to tylko wieczorem! Zeby to bylo takie proste [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry