reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Spokojnie, wszystko idzie w dobrym kierunku, u mnie pecherzyki tez rosly powoli ale za to rowno. Jak za szybko rosna to jest ryzyko ze komroki nie zdaza dojrzec. Ktory masz dzien stymulacji? Moja trwala 12 dni i bylo 7 pieknych jajek. A czemu mowisz ze nic tej babie nie mozna powiedziec?
Protokol dlugi dzis 17 dzien. Pęcherzyków jest w jednym 8 w drugim 6 . Mówię że brzuch mnie od 2 dni boli tak dziwnie, a ona wiadomo musi bolec. Teraz zapisała punkcje na czwartek a sobota transfer nie za szybko ? Ja już nie wiem . . Może ja się czepiam..
 
Dziewczyny z Warszawy! Ponieważ mój organizm sam nie chce „oddać” dzidziusia, którego serce przestało bić w 9 tc, jutro idę do Novum do dr Z. po tabletki na poronienie. Dr Z. mowi ze najlepiej przeżyć to w domu. Nie wiem czy zdołam. Gdybym rady nie dała, do którego szpitala jechać? @anett96 Ty byłaś na Żelaznej i chyba dobrze to wspominasz? Macie doświadczenia także z innymi szpitalami z Warszawy? Jestem tym wszystkim przerażona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana na Zelaznej w sw.Zofii super opieka.Nic sie nie boj. Tak jak Ci pisalam 4 tabletki i bol jak mocniejszy okres. W nocy co godzinę ktos przychodził sam z siebie. Nie jedz do Miedzyleskiego mam mega traume po tym szpitalu.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana na Zelaznej w sw.Zofii super opieka.Nic sie nie boj. Tak jak Ci pisalam 4 tabletki i bol jak mocniejszy okres. W nocy co godzinę ktos przychodził sam z siebie. Nie jedz do Miedzyleskiego mam mega traume po tym szpitalu.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
A lekarz da takie tabletki? Ja jak chciałam od swojego to mówił że tylko w szpitalu je podają ...
 
Dziewczyny z Warszawy! Ponieważ mój organizm sam nie chce „oddać” dzidziusia, którego serce przestało bić w 9 tc, jutro idę do Novum do dr Z. po tabletki na poronienie. Dr Z. mowi ze najlepiej przeżyć to w domu. Nie wiem czy zdołam. Gdybym rady nie dała, do którego szpitala jechać?
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

ja polecam Starynkiewicza
 
Protokol dlugi dzis 17 dzien. Pęcherzyków jest w jednym 8 w drugim 6 . Mówię że brzuch mnie od 2 dni boli tak dziwnie, a ona wiadomo musi bolec. Teraz zapisała punkcje na czwartek a sobota transfer nie za szybko ? Ja już nie wiem . . Może ja się czepiam..
Mnie akurat nic nie bolalo ale ja dziwna jestem;) mysle ze u ciebie to moze byc normalne, brzych bedzie bolal, mozesz miec wzdecia, klucie zwlaszcza przy wyproznieniu itp. Transfer w 2 dobie czesto kliniki praktykuja, wiec spokojna twoja:) poki co to jest orientacyjny czas. Na kolejnym monitoringu moze sie to rowniez zmienic, kazda z nas jest inna i dobrze, ze lekarze nie podchodza do tego schematycznie tylko indywidualnie, monitoringi sa czesto i daty tez sie zmieniaja. Ciezko to pogodzic z praca, ale coz...
 
Dr Z. mi je przepisała juz i jutro przed wizyta mam je kupić i ona mi je poda. Ale jesli ona mi je poda to potem przyjmą mnie do szpitala w ogóle?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do szpitala zawsze mają obowiązek Ciebie przyjąć... ile dni czekasz na ten okropny czas ? Mi lekarz mówił aby czekać tydzień i jak się nie zacznie to do szpitala.
 
reklama
Do góry