reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny z Warszawy! Ponieważ mój organizm sam nie chce „oddać” dzidziusia, którego serce przestało bić w 9 tc, jutro idę do Novum do dr Z. po tabletki na poronienie. Dr Z. mowi ze najlepiej przeżyć to w domu. Nie wiem czy zdołam. Gdybym rady nie dała, do którego szpitala jechać? @anett96 Ty byłaś na Żelaznej i chyba dobrze to wspominasz? Macie doświadczenia także z innymi szpitalami z Warszawy? Jestem tym wszystkim przerażona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja jeszcze raz bardzo polecam szpital Orłowskiego. Może i nie jest pierwszej nowości ale ginekologia niesamowita. Byłam dwa razy, raz tydzień i naprawdę szacunek. Tamten profesor jest mega dokładny i drobiazgowy. Po pierwsze co rano obchód w którym uczestniczą wszyscy lekarze i cały personel jaki tylko jest wolny na oddziale. Profesor rozmawia z każda pacjentka. Po drugie usg u nich na oddziale zawsze robi 2 lekarzy dla bezpieczeństwa. Młodszy i starszy starzej. Personel przecudny i empatyczny. I maja duże doświadczenie w tym zabiegu...

W szpitalu dostaniesz dożylnie przeciwbólowe jak by bardzo bolało. Masz pomoc. Mnie położna za rękę trzymała cały czas. Masz usg po, w razie czego mogą od razu zrobić histeroskopie. U mnie trzeba było doczyścić jakieś pewnie resztki łożyska po usg porannym i zrobili histeroskopie żeby nie na ślepo.

Tylko naprawdę dobrze jest zadzwonić wcześniej na oddział czy maja miejsca.
 
reklama
Dr Z. mi je przepisała juz i jutro przed wizyta mam je kupić i ona mi je poda. Ale jesli ona mi je poda to potem przyjmą mnie do szpitala w ogóle?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz w szpitalu chcial dac recepte i powiedzial ze jak krwawienie bedzie mega to mam przyjechać. Wiec jak by Cie niepokoilo cos to muzza Cie przyjac. Ja w domu sie balam bo pierwszym razem bez tabletek jak zaczelo sie w domu to mdlalam sama juz nie wiem czy ze stresu czy z utraty duzej ilosci krwi. Dlatego wolalam w szpitalu teraz zeby miec psychike spokojna ze bedzie opieka..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie troszkę ciężko wrócić do pracy bo przez to że mam swój gabinet odeszło mi od 22.09 sporo klientek i może być tak że nie zarobię na zus i platnosci
Kochana dobrze pamietam ze robisz pazurki jesli tak to wlasnie teraz masz najlepszy moment na ewentualny krotki powrot przed kolejna procedura przeciez jest karnawal.studniowki. zrob sobie super reklame oglos na fb jesli go masz ze robisz jakas tam promocje karnawalowa czy studniowkowa. Mysle ze twoje stale klientki tez wroca jesli dowiedza sid ze znowu dzialasz.
 
Dziewczyny czy przy biochemicznej jak biorę luteine duphaston i prolutex powinno wystąpić plamienie bo ja nie mam?brzuch mam mikki chociaż mam pojedyncze kłucia, piersi nadal bardzo bolesne i nabrzmiałe
Nie miałam nic. Odstawiłam i okres - raz po 2 dniach (bety jak u ciebie) raz po nie pamietam, chyba 5 dniach.
 
Dzięki dziewczyny... To cenne i ważne wskazówki w tym niełatwym dla mnie momencie... Żelazna. Starynkiewicza. Orłowskiego. Całe szczęście ze Wy tu jesteście


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Protokol dlugi dzis 17 dzien. Pęcherzyków jest w jednym 8 w drugim 6 . Mówię że brzuch mnie od 2 dni boli tak dziwnie, a ona wiadomo musi bolec. Teraz zapisała punkcje na czwartek a sobota transfer nie za szybko ? Ja już nie wiem . . Może ja się czepiam..
No ale nie da się na ta chwile powiedzieć co będzie i jak będzie. Jeśli punkcja wypadnie na czwartek a do tego czasu masz jeszcze monitoringi to zarodki podaje się albo w 2-3 dniu (u ciebie 3 dzień wypadnie w niedziele) albo jeśli zdecydujecie się trzymać je wszystkie do blastocysty to w 5 dniu. Rezerwuje ci wiec na sobotę termin. Ale takie decyzje podejmuje się na bierząco, jak będzie wiadomo ile jajek pobrano, ile się zapłodnili podzieliło po dobie. Na razie to to są plany. Jajek tez może być więcej niż teraz jest.
 
Dzięki dziewczyny... To cenne i ważne wskazówki w tym niełatwym dla mnie momencie... Żelazna. Starynkiewicza. Orłowskiego. Całe szczęście ze Wy tu jesteście


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jeszcze na Karowej bardzo dobrze oddział wspominam. No i w porównaniu z Orłowskiego to tam luksusy, wszystko nowiutkie. Ale na Orłowskiego... dasz wiarę ze jak przyszłam na oddział to mnie salowa zaczęła przepraszać za to ze lozko jakieś starsze i mniej wygodny model bo zapasowe bo jakaś pani długo na wypis czeka i innego nie ma (nie wiem o co chodziło - lozko jak lozko a ja nie miałam głowy do takich spraw). Godzinę pozniej wracam z łazienki a ta kobiecina pościel mi zmienia na nowe lozko co je przytachala... bo będzie mi wygodniej...
Anioły tam sa

Jak byś potrzebowała pogadać tez mam jutro termin u dr Z. po 13
 
Jeszcze na Karowej bardzo dobrze oddział wspominam. No i w porównaniu z Orłowskiego to tam luksusy, wszystko nowiutkie. Ale na Orłowskiego... dasz wiarę ze jak przyszłam na oddział to mnie salowa zaczęła przepraszać za to ze lozko jakieś starsze i mniej wygodny model bo zapasowe bo jakaś pani długo na wypis czeka i innego nie ma (nie wiem o co chodziło - lozko jak lozko a ja nie miałam głowy do takich spraw). Godzinę pozniej wracam z łazienki a ta kobiecina pościel mi zmienia na nowe lozko co je przytachala... bo będzie mi wygodniej...
Anioły tam sa

Jezu, to faktycznie... Modlę sie by - jesli jednak szpitalem to sie skończy - trafić na personel medyczny, który pomoże mi przejść przez to. Nie mowie ze maja płakać ze mną bo dla mnie to tragedia życia, dla nich codzienność. Ale żebym nie czuła sie jak intruz który zawraca in dupę. A leżeć to moge nawet na karimacie. Bylebym czuła sie zaopiekowana


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jezu, to faktycznie... Modlę sie by - jesli jednak szpitalem to sie skończy - trafić na personel medyczny, który pomoże mi przejść przez to. Nie mowie ze maja płakać ze mną bo dla mnie to tragedia życia, dla nich codzienność. Ale żebym nie czuła sie jak intruz który zawraca in dupę. A leżeć to moge nawet na karimacie. Bylebym czuła sie zaopiekowana


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Słuchaj ale ja jechałam na umówiony dzień. U nich możesz posiedzieć trochę na izbie przyjęć ginekologicznej. Sprawa wyglada tak - w pierwszej kolejności biorą panie na planowe operacje takie poważniejsze w grafiku No i ciężarne na porody i nagle sytuacje. Reszta przyjmowana jest na końcu.

Ja nie wiem czy to dobry pomysł brac tabletki u dr Z i jechać do szpitala. Coś ci się może po drodze zadziac. Nie wiadomo kiedy zaczną działać. Są dziewczyny co po 2 godzinach a są takie co po kilku dawkach dopiero. A ty w najlepszym wypadku trafisz w takim stanie na izbę przyjęć gdzie będziesz siedzieć na krzesełku i czekac na swoją kolej. Jak bym się decydowała na szpital to pojechała bym prosto na szpital i wszystko miała aplikowane u nich. I zabierz ciepły szlafrok bo po tabletkach są dreszcze. I naprawdę lepiej najpierw zadzwonić na oddział albo izbę ginekologiczna chociaż i zapytać jak sytuacja wyglada, chodzi o miejsce o to czy np nie skończy się na tym ze do domu cię odeślą bo ciaza wczesna.
 
Do góry