reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Taki ciemny, do czerwonego daleko. Puki co jest czysto. Jutro poprosze o zbadanie szyjki, bo moze to jakas bezobjawowa infekcja? Mam nadzieje, ze to nic groznego i maluszek ma sie dobrze. Dam znac napewno jak po wizycie. Rano pewnie detektor tetna pojdzie w ruch. Echh spokojnie to chyba nigdy nie bedzie :/

Wszystko będzie dobrze Hope,wierzę w to !
 
reklama
Na punkcji juz nie mierza, termin punkcji wyznacza sie, jesli min 3 pecherzyki maja powyzej 16 mm (jesli rosnie mniej to lekarz indywidualnie ustala)
A jak u ciebie?
Dziś byłam i mają 12-13 mm więc przesunela mi punkcje.. czy to zle.. do wczoraj myslalam ze tym razem napewno będzie dobrze. Ale dzis mam taki dzien ze czuje ze sie nie uda .. poza tym wkurza mnie ta baba, bo nic jej nie można powiedzieć .
 
Do góry