reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rozmawiałam z Mamą za 2 miechy podchodzimy mamy nie martwić się o pieniądze dadzą nam na transfer leki i dojazdy gorzej z moim zwolnieniem bo max mogę mieć ciągłość do 22.03 ;(
 
Dziś byłam i mają 12-13 mm więc przesunela mi punkcje.. czy to zle.. do wczoraj myslalam ze tym razem napewno będzie dobrze. Ale dzis mam taki dzien ze czuje ze sie nie uda .. poza tym wkurza mnie ta baba, bo nic jej nie można powiedzieć .
Spokojnie, wszystko idzie w dobrym kierunku, u mnie pecherzyki tez rosly powoli ale za to rowno. Jak za szybko rosna to jest ryzyko ze komroki nie zdaza dojrzec. Ktory masz dzien stymulacji? Moja trwala 12 dni i bylo 7 pieknych jajek. A czemu mowisz ze nic tej babie nie mozna powiedziec?
 
Dziewczyny z Warszawy! Ponieważ mój organizm sam nie chce „oddać” dzidziusia, którego serce przestało bić w 9 tc, jutro idę do Novum do dr Z. po tabletki na poronienie. Dr Z. mowi ze najlepiej przeżyć to w domu. Nie wiem czy zdołam. Gdybym rady nie dała, do którego szpitala jechać? @anett96 Ty byłaś na Żelaznej i chyba dobrze to wspominasz? Macie doświadczenia także z innymi szpitalami z Warszawy? Jestem tym wszystkim przerażona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Rozmawiałam z Mamą za 2 miechy podchodzimy mamy nie martwić się o pieniądze dadzą nam na transfer leki i dojazdy gorzej z moim zwolnieniem bo max mogę mieć ciągłość do 22.03 ;(
A nie wolisz podchodzic od razu? Po cb czesto od razu sie udaje. Ewentualnie wrocic do pracy, zeby czas ci szybciej zlecial?
 
No wlasnie nic dzisiaj nie robilam :/ bylam w przychodni a potem spalam, bo w nocy spac nie moge. Nigdy nie mialam plamien w ciazy.. jutro mam wizyte ale dopiero na 14. Testowalam dzisiaj detektor tetna i serduszko ladnie bilo..
Nie denerwuj się tylko. na do 22 tc często plamilam od brązu do różu z krwią i to nic złego. często sama rpzciagajaca macica wyrzuca brudy. lez ładnie do wizyty
 
Muszę się przespać z tym przeboleć ;( M widzę że chociaż przy 1 i 2 becie nie cieszył się nadtto to przeżywa na swój sposob ale jest że mną :)
 
reklama
Dziekuje, tak bede sobie tlumaczyc. Jutro mam usg prenatane ale dopiero na 14. Mam nadzieje, ze juz czysto bedzie.
Kochana nie lubię tego robić ale dzisiaj znowu muszę...ehh...czyli wspomnieć o mojej siostrze, nie wiem jak jest teraz ale przed świętami miała cały czas upławy i plamienia i jest teraz w 10 tyg ciąży...więc często plamienia nie oznaczają nic złego . Będzie dobrze:*
 
Do góry