reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja nie mam pojecia, u mnie w przychodni te badania w ciazy to norma. Ja nigdy nie mialam problemow z tarczyca i nie wiem co te f3 i f4 oznaczaja ale jak juz bedziesz robic to moze od razu zrob oba.

Zylwia z tego co ja pamiętam to w ciąży ważniejszy jest prawidłwy wynik właśnie tego ft3 i ft4 niż tsh...tak coś kojarzę...
 
Mam tylko crinone. Nigdy nic innego nie bralam. Brzuch mnie nie boli i puki co czysto ale sama wiesz jak to jest, strach o dziecko ogromny. Niby to byla tylko niewielka plamka ale wpadlam w panike. Nie wiem jak ja zasne.
Kochana spokojnie,ja w 11 tygodniu pamiętam też poplamiłam i było wszystko dobrze.U Was też tak będzie,zobaczysz.
 
Hope plamienia są paskudne ale wiesz ze najprawdopodobniej pękło ci jakieś naczynko i już po sprawie, prawda? Powtarzaj to sobie postaraj sie troszkę rozlużnić. Kiedy na usg się wybierasz?
Jak to była taka mała plamka na pewno nie przeszkodzi crinone działać.
Dziekuje, tak bede sobie tlumaczyc. Jutro mam usg prenatane ale dopiero na 14. Mam nadzieje, ze juz czysto bedzie.
 
reklama
Do góry