reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O rety. Wiem co czujesz,a masz coś aby nie wkładać od dołu? Np podjezykowa luteine? Kladz się i odpoczywaj,na pewno wszystko jest dobrze!
Czyli na pewno wszystko jest w porządku,tym bardziej jak to ciemny kolor.
Mam tylko crinone. Nigdy nic innego nie bralam. Brzuch mnie nie boli i puki co czysto ale sama wiesz jak to jest, strach o dziecko ogromny. Niby to byla tylko niewielka plamka ale wpadlam w panike. Nie wiem jak ja zasne.
 
Mam tylko crinone. Nigdy nic innego nie bralam. Brzuch mnie nie boli i puki co czysto ale sama wiesz jak to jest, strach o dziecko ogromny. Niby to byla tylko niewielka plamka ale wpadlam w panike. Nie wiem jak ja zasne.
Wiem doskonale co czujesz. Staraj się zasnąć i nie myśleć o tym, mam nadzieję że to jednorazowy przypadek z niewiadomych przyczyn. A Tobie lekarz nie chce już dalej wypisywać recepty na crinone??
 
Dokladnie jak piszesz trisomie 13 i 18 sa 1:20000 a trisomia 21 1:981 takze ja niewiem co o tym myslec.Zobacze co jutro lekarz prowadzacy powieo_O
Ja ci powiem - masz maleńkie ryzyko ZD. Jak u przeciętnej 25 latki. Dalsza diagnostykę zaleca się jak ryzyko jest większe od 1:300

Jeśli w usg nie było jakichś markerów znalezionych, przedziernosc karkowa mała to wyglada to jak z obrazka
 
Mam tylko crinone. Nigdy nic innego nie bralam. Brzuch mnie nie boli i puki co czysto ale sama wiesz jak to jest, strach o dziecko ogromny. Niby to byla tylko niewielka plamka ale wpadlam w panike. Nie wiem jak ja zasne.

@hope322 Ty nie jesteś z Krakowa,dobrze kojarzę?Moglabym Cię wesprzeć Duphastonem albo listkiem luteiny dopochwowej.
 
Czytam ale tyle tworzycie, że nie ogarniam. ;)
@hope322 to kontroluj tętno i leż. To można bezpiecznie robić często? Czy może to jakoś zaszkodzić maluchowi?

@limoncia1 trzymam kciuki, że tamten wynik, to błąd labo.

@marg88 Twoja mama ewidentnie nie jest mistrzem dyplomacji ale podejrzewam, że nie chce dla Ciebie źle. Ona po prostu nie rozumie przez co przechodzisz. :(

Jeszcze raz dziękuję Dziewczyny za Wasze odpowiedzi na mój post z pytaniem. :*
Wiem kicgaba dlayego też nie mam do niej żalu...nie każdy umie odnaleźć się w sytuacji w której nigdy nie był ... chwilami mnie to denerwuje ale przypominam sobie jak mi robiła zastrzyki i jak się cieszyła gdy się udało...a później dusila w sobie smutek. Fakt jest taki ze nygdy nie umiała pocieszyć itp. Więc staram się nie brać tego do siebie.
 
reklama
Do góry