reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Planuje wrócić na trochę do pracy, ale to dopiero w przyszłym miesiącu bo tak mi się zwolnienie kończy. No i wszystko zależy od mojej dr co Ona na to powie. Miałam uczyć się angielskiego i czytać książki a skupić się nie mogę w ogóle :)
Nie chce Was pouczać ale dajcie sobie spokój z pracą....nawet ta siedząca. Siedzcie sobie w domku , pod kocykiem i szukajcie majtek poporodowych ;) nacieszcie się ciąża w spokoju ....no i odpoczywajcie bo za parę miesięcy pomarzycie o drzemce w ciągu dnia :D w pracy Zawsze to jest jakiś stres .. .obowiązek wstania i pojechania. Wydaje mi się ze bez względu na to jaka jest praca każda ciąża po in vitro powinna być na l4 ze względu na to że są to ciaze leczone i mamy większe ryzyko poronienia :( tak mówi mój lekarz i go popieram...
 
Kuzwa:( a co dr mowil? Jak to wygladalo? :( przykro mi, mialam nadzieje ze jednak bedzie dobrze:( brak slow

Ty sie Kochana nie przejmuj mna i mysl o swoich kropeczkach. Milo bylo cie poznac na zywo, jestes ciepla i mila kobieta i 3mam za was kciuki.

Doktor powiedzial, ze macica pelna skrzepow i ze pecherzyka nie widac. Czasami macica jest madrzejsza i niestety pozbywa sie zarodkow, bo moze sa za slabe lub chore. Tak nam powiedzial. Wszystko pieknie wygladalo, wiec to jedyne jego wytlumaczenie. Ja sie pozbieram, moze znow mnie depresja dopadnie ale teraz nie ja a ty i wy inne, ktore nosicie w sobie wasze kropki jestescie wazniejsze :)
 
Nie chce Was pouczać ale dajcie sobie spokój z pracą....nawet ta siedząca. Siedzcie sobie w domku , pod kocykiem i szukajcie majtek poporodowych ;) nacieszcie się ciąża w spokoju ....no i odpoczywajcie bo za parę miesięcy pomarzycie o drzemce w ciągu dnia :D w pracy Zawsze to jest jakiś stres .. .obowiązek wstania i pojechania. Wydaje mi się ze bez względu na to jaka jest praca każda ciąża po in vitro powinna być na l4 ze względu na to że są to ciaze leczone i mamy większe ryzyko poronienia :( tak mówi mój lekarz i go popieram...
Podpisuje sie pod tym nawet wasna krwia. Za duzo kosztuje nas to nerwow i kasy, zeby potem miec jeszcze do siebie zal, ze cos sie zrobilo nie tak. Ja teraz nosa z domu nie wystawiam. :)
No chyba ze na jakis wiosenny spacerek ;)
 
Podpisuje sie pod tym nawet wasna krwia. Za duzo kosztuje nas to nerwow i kasy, zeby potem miec jeszcze do siebie zal, ze cos sie zrobilo nie tak. Ja teraz nosa z domu nie wystawiam. :)
No chyba ze na jakis wiosenny spacerek ;)
Ja po transferach się bardzo oszczedzalam, dużo leżałam , mój m też nie pozwalam mi nic robić. I uważam że tak powinno być...mimo wszystko praca to praca a nie dom w którym robisz co chcesz i kiedy chcesz :) Tak więc Ty już w tym roku pracować nie będziesz :)
 
Ty sie Kochana nie przejmuj mna i mysl o swoich kropeczkach. Milo bylo cie poznac na zywo, jestes ciepla i mila kobieta i 3mam za was kciuki.

Doktor powiedzial, ze macica pelna skrzepow i ze pecherzyka nie widac. Czasami macica jest madrzejsza i niestety pozbywa sie zarodkow, bo moze sa za slabe lub chore. Tak nam powiedzial. Wszystko pieknie wygladalo, wiec to jedyne jego wytlumaczenie. Ja sie pozbieram, moze znow mnie depresja dopadnie ale teraz nie ja a ty i wy inne, ktore nosicie w sobie wasze kropki jestescie wazniejsze :)
A robili ci bete? Kurcze, tak jak ci mowilam, u mnie przy krwotoku tez.nic.nie bylo widac a jak krwawienie prawie przeszlo to jednak bąble byly. tylko, ze u mnie beta spadla.z 2150 na 1100, ale i tak sie teraz zastanawiam, co by bylo gdyby...
Ciebie tez milo bylo poznac, zaluje ze w takich okolicznosciach. Mam nadzieje, ze chociaz na.chwile odwrocilam twoja uwage od koszmaru.
Kurde a jak schodzilam z gory to znowu jakas dziewczyna siedziala zaplakana pod gabinetem:(
 
reklama
Obyyy!!! Na razie mam strach czy w ogole sie uda. Ale to juz od dawna. W ogole to pd kilku dni czuje sie.jak na @ i leci ze mnie od przedwczoraj ta "ciazowa" woda, wiec juz nie bede miec wyznacznika:D byle do poniedzialku;) a ty kochana masz.jakis typ jesli chodzi o prace czy na razie jeszcze sie nie rozgladalas?
Ja po transferach się bardzo oszczedzalam, dużo leżałam , mój m też nie pozwalam mi nic robić. I uważam że tak powinno być...mimo wszystko praca to praca a nie dom w którym robisz co chcesz i kiedy chcesz :) Tak więc Ty już w tym roku pracować nie będziesz :)
 
Do góry