reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czasem się zastanawiam ile z nas na tym forum udaje się faktycznie być w ciąży I się tym cieszyć:( co chwilę złe nowiny ehh.... Jak tu mieć nadzieję że się uda
 
reklama
Felia,
spokojnie z ta stymulacja, twoje cialo musi zrozumiec ze nie jest w ciazy,na razie tego nie wie.Twoje endometrium musi sie zluszczyc,jesli chcesz naturalnie poronic:(to moze potrwac .potem za iles tyg dostaniesz pierwszy okres ,dopiero po nast. bym myslala dalej. Czasami ten miesiac ,bardzo duzo znaczy.Przede wszystki musza powrocic ci regularne cykle.Nie spiesz sie .Oprocz tego ....ja bylam 2 tyg w totalnej rozsypce emocjonalnej i nie chcialam o niczym slyszec.To trzeba przezyc i wyplakac,lekarz cie nie zrozumie,powie ze tak chciala natura i basta.A co z twoja psychika,emocjami...z tym sie trzeba tez poukladac,nie da sie hop siup .Daj sobie czas...:unsure:
 
No to cudownie :-) myślisz o powrocie do pracy czy raczej nie??
No u mnie dokładnie tak jak napisałaś :-)

Planuje wrócić na trochę do pracy, ale to dopiero w przyszłym miesiącu bo tak mi się zwolnienie kończy. No i wszystko zależy od mojej dr co Ona na to powie. Miałam uczyć się angielskiego i czytać książki a skupić się nie mogę w ogóle :)
 
@marg88 ja za kazdym razem jak czytam o pozytywnych betach to az sie boje, bo niestety jakis % z tych bąbelkow nie daje rady. To jak czrkanie na wyrok, kto bedzie nastepny. Ciaza z ivf moze nie tyle jest zagrozona przez to ze jest z ivf tylko np przez to, ze nasze komorki i plemniki sa slabsze i jakby tego nie wystarczylo to jeszcze maja dluuuga droge do przejscia od jajnika do macicy... to wg mnie jakbywsadzic je do pralki i wlaczyc wirowanie... chyba tylko jesli przyczyna nieplodnosci jest brak jajowodow ablo nieplodnosc jest idio(pa)tyczna, to sa sporo wieksze szanse.
Smutne to...najpierw walczymy a później tracimy :(
Ale Ty kochana masz zakaz złego myślenia....i pisania i takich rzeczach:) możesz pisać ile spodnie dla ciężarnych kosztuja:tak:
 
Dziewczyny czasem czuje takie dłuższe kłucia w brzuchu tak dużo niżej pępka...nie wiem czemu ? Wzięłam dwie nospy ale tak średnio przechodzi.. to normalne czy mam się trochę martwić ? No fakt że dziś trochę sprzątalam to może dlatego ?
 
reklama
Ale mi prof w klinice tez powiedzial ze obecnie nie ma zadnych wskazan do badania progesteronu, ze to sa stare wytyczne i ze jest on wydzielany skokowo i zeby miec poglad na jego poziom trzeba by zrobic kilkanascie pomiarow w ciagu doby i wyciągnąć srednia i z tego co wiem w Gamecie Łódź nie praktykuja raczej pomiaru progesteronu....

No właśnie w gc też nie każą badać. Zrobiłam sobie na własną rękę.
 
Do góry