reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane, kobiety walczące! <3 Ponieśmy tę informację dalej!

Już w środę wspólnie z psychiatrą Maja Polikowska-Herman. Psychiatra, psychoterapeuta, wykładowca WUM.
będziemy rozmawiały w Dzień Dobry TVNo tym, jak długie starania wpływają na psychikę. Wiemy doskonale, jak starania potrafią zabrać wiele radości i sensu życia, o tym warto mówić głośno. Bądźcie z nami, komentujecie, żeby nareszcie niepłodność nie była tematem tabu!!!! <3

GODZINA 10:20

Przypominam, również materiał sprzed kilku tygodni, gdzie redaktor naczelna Sylwia Bentkowska z Niepłodnirazem.pl mówiła o niepowodzeniach podczas starań Link do: Kiedy miesiączka jest żałobą... Historie kobiet, które nie mogą zajść w ciążę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No u Nas dobrze.Maleńka ma 6.91 cm.Progesteronem sie zmartwiłam bo dzis 111,00nmol/l i lekarka kazała odstawic calkowicie duphaston,luteine tylko 2*1 i clexsane co drugi dzien,a ja to sie boje leki odstawiac :-)
Pieknie :) to juz kawal baby z niej ;) Mysle, ze juz mozesz powoli odstawiac progesteron. Chyba od 14tc juz lozysko w pelni przejmuje wytwarzanie hormonow. Najgorszy jest ten pierwszy trymestr a Ty chyba juz go konczysz ;)
 
Dziewczyny czasem czuje takie dłuższe kłucia w brzuchu tak dużo niżej pępka...nie wiem czemu ? Wzięłam dwie nospy ale tak średnio przechodzi.. to normalne czy mam się trochę martwić ? No fakt że dziś trochę sprzątalam to może dlatego ?
Ja tez tak czasami mam, po jednej albo po drogiej stronie. To wiezadla sie rozciagaja, macica takze to raczej normalne. Ja czasami biore magnez tak w razie co, bo nospy (jest skladu) w DK moj lekarz nie rekomenduje.
 
Ja tez tak czasami mam, po jednej albo po drogiej stronie. To wiezadla sie rozciagaja, macica takze to raczej normalne. Ja czasami biore magnez tak w razie co, bo nospy (jest skladu) w DK moj lekarz nie rekomenduje.
Też lyknelam magnez i leżę sobie .. mąż mówi że przez to że sprzątalam i się naschylalam... A to układanie w szafie, odkurzanie,mycie podłóg i wyszło :p
Dziękuję kochana za odpowiedź :*
 
reklama
Dziewczyny czasem czuje takie dłuższe kłucia w brzuchu tak dużo niżej pępka...nie wiem czemu ? Wzięłam dwie nospy ale tak średnio przechodzi.. to normalne czy mam się trochę martwić ? No fakt że dziś trochę sprzątalam to może dlatego ?

Ja tez tak miałam i wszystko jest Ok,także na spokojnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry