reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak dostaniesz @ to 2-3dc kontrola, zaczniesz łykać estradiol i jak endo będzie ładne to wtedy progesteron i transfer. Różnie wypada, ale mniej więcej tuż po połowie cyklu :)
Dziękuję ci kochana czyli gdzieś pod koniec stycznia będę miała transfer jak będzie jajnik ładnie wyglądał najgorsze jest to ze on zn9wu mnie boli ciekawe jak to będzie a Ty juz jutro transfer tak jednego czy 2 ?;)
 
Dziękuje kochana, ze pytasz. Jak ja sie czuje? Właściwie nijak. Fizycznie ciagle czekam na poronienie, ale z powodu zajebiscie wysokiego progesteronu to szybko nie nastąpi... Wiec ciagle trzymam rękę na brzuchu wiedząc ze tam jest moje dziecko... Tyle ze jego duszyczka jest juz gdzies indziej. Psychicznie sukcesem nazwałabym to ze juz nie wyje a tylko czasem łzy mi płyną. I na widok kobiet w ciąży i matek z wózkami nie płacze. Cieżko jest. Najgorsze chyba jest to czekanie na to, co nieuniknione...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To czekanie faktycznie psychicznie moze byc ciezkie. Ja wytrzymalam tylko pol dnia i pojechalam do szpitala. Zycze Ci zeby poszlo szybko i bezbolesnoe

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Mam juz jedno dziecko z ivf i teraz rozpoczynamy znowu starania nieuniknione ze rowniez podejdziemy do ivf. W zwiaxku z tym mam pytanie jak obecnie wyglada sytuacja z refundacja lekow?
 
reklama
Do góry