reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A który masz dzis dc? Dużo Ci tych antyków jeszcze zostało? Trzymam kciuki za jajcoka ;)
Tak, ja zabieram 2, tylko jedno biedaczysko zostanie na młodsze rodzeństwo. Ale będzie za to rozpieszczane przez starszych :D
Zostało mi jeszcze 10 tabletek i od przed wczoraj tak mnir znowu boli ten jajcor i @ była bardzo dziwną dziwna a przed tabletkami trwała niecałe 2 dni więc nie wiem co tam sie dzieje a jeszcze do pracy wracam już 3 stycznia jutro jeszcze tu do siebie się przejdę do lekarza niech zobaczy co z tym moim jajcem się dzieje bije sie ;( bardzo sie cieszę ze już jutro zabierasz swoje dzieciątka trzymam mocno kciuki
 
Dziewczyny od ostatniego wpisu spałam z 2 razy się przebudzilam przeciągając się , wtedy zaklulo tak po środku podbrzusza na szczęście wkładka czysta ale co mnie jeszcze dziwi że jak przez ostatnie dni jadłam na potęgę tak teraz jak śniadanie zjadłam o 11 obfite to do tej pory nie czuję głodu ale czuję nadal senność , chciałabym żeby było juz jutro o tej porze i znać wynik bthcg czy rośnie , piersi nadal bola ze maskara , i mam pytqnko jak to jest z dentysta w ciąży bo ja mam bardzo niski próg bólu do tej pory bez znieczulenia nie dawałam się dotknąć , jak to jest że znieczuleniem miejscowym na zęba w trakcie ciąży?
Byłam w ciąży u dentysty i miałam znieczulenie ale w mniejszej dawce. Dentysta twierdził że to bezpieczne

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Dziewczyny od ostatniego wpisu spałam z 2 razy się przebudzilam przeciągając się , wtedy zaklulo tak po środku podbrzusza na szczęście wkładka czysta ale co mnie jeszcze dziwi że jak przez ostatnie dni jadłam na potęgę tak teraz jak śniadanie zjadłam o 11 obfite to do tej pory nie czuję głodu ale czuję nadal senność , chciałabym żeby było juz jutro o tej porze i znać wynik bthcg czy rośnie , piersi nadal bola ze maskara , i mam pytqnko jak to jest z dentysta w ciąży bo ja mam bardzo niski próg bólu do tej pory bez znieczulenia nie dawałam się dotknąć , jak to jest że znieczuleniem miejscowym na zęba w trakcie ciąży?

Ja przez jakieś trzy dni po transferze budziłam się w nocy kilka razy i chcą nie chcąc mięśnie same mi się napinaly i musiała się przeciagnac(tyle ze było to tylko głównie od brzucha w dół).Tez się bałam czy coś złego się przez to nie stanie,ale na szczęście beta rosnie ładnie.
A co do objawów to chyba jeszcze za wcześnie,żebyś się tak mocno tym sugerowała-ja mam już wysoką betę,a poza sennością,bólem piersi z rożnym nasileniem i szybszym męczeniem się,nie odczuwam nic.
Beta rośnie i jutro będziesz miała kilkaset na wyniku [emoji4]
Co do znieczulenia to generalnie przyjmuje się zakaz znieczulania w I trymestrze,a bezepiecznie jest ponoć tez w III nie znieczulac,ale IIIci trymestr jest bezpieczniejszy mimo wszystko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przespalam się trochę i co znowu mnie boli ten jajnik nie wiem dlaczego i jesZcze z M się scielam do dupy z tym wszystkim; (;(
 
Dziewczyny przespalam się trochę i co znowu mnie boli ten jajnik nie wiem dlaczego i jesZcze z M się scielam do dupy z tym wszystkim; (;(
Ja też właśnie miałam spine z mężem. Ehhh człowiek sie stara to jeszcze Cię musi ktoś podkurzyć. Mam nadzieję PaulinkaP że nic nam to nie zaszkodzi:*
 
reklama
Ja też właśnie miałam spine z mężem. Ehhh człowiek sie stara to jeszcze Cię musi ktoś podkurzyć. Mam nadzieję PaulinkaP że nic nam to nie zaszkodzi:*
Powiem ci Kochana ze u mnie juz dobrze z M mówi do mnie idziemy sie przejść no to ja na to najpierw to Ty mnie przeproś i przeprosił mi nie ma w czym zaszkodzić bo jeszcze po transferze nie jestem mam nadzieję nadzieje e u Ciebie też juz w porządku
 
Do góry