reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny. Mam juz jedno dziecko z ivf i teraz rozpoczynamy znowu starania nieuniknione ze rowniez podejdziemy do ivf. W zwiaxku z tym mam pytanie jak obecnie wyglada sytuacja z refundacja lekow?

3 pierwsze stymulacje są ze zniżką. Potem płatne 100%.
Mrożaki Wam nie zostały z pierwszego podejścia? Jak jedno się udało to z drugim nie powinno być problemów:)
Powodzenia
 
reklama
nie mam mrozków, miałam tylko jeden zarodek (niskie amh).Co do naszych szans to wtedy dawali nam 10%. Jeszcze tylko jedno pytanie mam :nasze ivf było prywatne i wtedy miałam tylko leki refundowane, czy teraz tez nas obejmuje refundacja, czy ona dotyczy tylko osób które były w programie
 
nie mam mrozków, miałam tylko jeden zarodek (niskie amh).Co do naszych szans to wtedy dawali nam 10%. Jeszcze tylko jedno pytanie mam :nasze ivf było prywatne i wtedy miałam tylko leki refundowane, czy teraz tez nas obejmuje refundacja, czy ona dotyczy tylko osób które były w programie
Refundacja dotyczy osob zarówno będących w prpgramie jak i tych bez programu

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie mam mrozków, miałam tylko jeden zarodek (niskie amh).Co do naszych szans to wtedy dawali nam 10%. Jeszcze tylko jedno pytanie mam :nasze ivf było prywatne i wtedy miałam tylko leki refundowane, czy teraz tez nas obejmuje refundacja, czy ona dotyczy tylko osób które były w programie

No to pięknie Wam poszło:)
Pierwsze podejście, jeden zarodek i dziecko:)
Refundacja dotyczy wszystkich. Niektóre miasta mają też dofinansowania do procedury.
A czemu lekarze dawali Wam tylko 10% szans?
 
Dziewczyny od ostatniego wpisu spałam z 2 razy się przebudzilam przeciągając się , wtedy zaklulo tak po środku podbrzusza na szczęście wkładka czysta ale co mnie jeszcze dziwi że jak przez ostatnie dni jadłam na potęgę tak teraz jak śniadanie zjadłam o 11 obfite to do tej pory nie czuję głodu ale czuję nadal senność , chciałabym żeby było juz jutro o tej porze i znać wynik bthcg czy rośnie , piersi nadal bola ze maskara , i mam pytqnko jak to jest z dentysta w ciąży bo ja mam bardzo niski próg bólu do tej pory bez znieczulenia nie dawałam się dotknąć , jak to jest że znieczuleniem miejscowym na zęba w trakcie ciąży?
 
Dziękuję ci kochana czyli gdzieś pod koniec stycznia będę miała transfer jak będzie jajnik ładnie wyglądał najgorsze jest to ze on zn9wu mnie boli ciekawe jak to będzie a Ty juz jutro transfer tak jednego czy 2 ?;)
A który masz dzis dc? Dużo Ci tych antyków jeszcze zostało? Trzymam kciuki za jajcoka ;)
Tak, ja zabieram 2, tylko jedno biedaczysko zostanie na młodsze rodzeństwo. Ale będzie za to rozpieszczane przez starszych :D
 
reklama
nie mam mrozków, miałam tylko jeden zarodek (niskie amh).Co do naszych szans to wtedy dawali nam 10%. Jeszcze tylko jedno pytanie mam :nasze ivf było prywatne i wtedy miałam tylko leki refundowane, czy teraz tez nas obejmuje refundacja, czy ona dotyczy tylko osób które były w programie
Pogratulować największego szczęścia! Cud, jeden zarodeczek i dzidziuś :*
Leki do stymulacji sa refundowane, ale już te po transferze nie. Zależy czym będziesz stymulowana, koszt tego waha się w granicach 200-2000zł. Jeśli masz niskie amh to i dawki będą większe. Trzymam kciuki za bezbłędne drugie podejście! Planujecie już start niedługo czy dopiero sie przymierzacie? :)
Może zostaniesz z nami, im nas więcej tym raźniej! :)
 
Do góry