reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niech się spełnią świąteczne życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku. [emoji322][emoji323]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To juz jutro!!! Czekam jak nie wiem[emoji5] Zdradzisz o ktorej? Masz wolny dzien? Mam nadzieje ze do pracy potem nie wracasz??

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Poszlam na calosc i porozmawialam z szefowa. Powiedzialam o co chodzi i wzielam na razie urlop do 12tego, jak bedzie ok to przedluze a potem na l4 ide. Jesli sie uda to nie wracam w ogole do pracy, bo mi maz nie pozwala, zreszta ja tez nie chce sie zastanawiac potem czy w czyms nie zawinilam... takze mam nadzieje w tym roku nie pracowac;)
 
Mmalena a co u Ciebie? Rzadko sie udzielasz:)
Faktycznie ale staram się zaglądać co jakiś czas i sprawdzam co u Was słychać... po cichu powiem Ci że przyjęłam tym razem taktykę miss188... wycofałam się, uspokoiłam a przynajmniej próbowałam i rozpoczynałam dzień od piosenki "Idealnie", plan się powiódł i dostaliśmy najlepszy prezent na święta Bożego Narodzenia!! [emoji7]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry