reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Relanium nie jest na uspokojenie naszej psychiki. Wg mojej lekarki dziala na procesy wczesnoporonne wyciszajac skurcze macicy. Brałam jak miałam plamienia

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
O, to fajnie! Wiec rzuce sie na wedzone jak lwica, ale taka mam ochote haha. Nie moge juz usiedziec, caly poranek juz ta wizja za mna chodzi a najchetniej jednak, to bym sam imbir zjadala. Tylko ile mozna marynowanego hihi.

Mozna tez te z krewetkami, bo one sa gotowane. No i wersja wege jak pisze Gosia tez jest spoko. Ogolnie byle nie surowe mieso ani surowa ryba.
Najlepiej zrobic samemu w domu i wtedy wiesz co jesz [emoji4]
Smacznego [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moja Mama przeszła dzisiaj sama siebie podczas obiadu nie mogła się powstrzymać od wypicia za zdrówko naszego babelka aby został z Nami na 9 miesięcy ja się obrzarlam jak świnia ledwo stoję śpię na stojąco ;) dzisiaj musialam zrobić za kierowcę bo M i mój tata też wypili ale to na szczęście tylko 3 km;)
 
O, to fajnie! Wiec rzuce sie na wedzone jak lwica, ale taka mam ochote haha. Nie moge juz usiedziec, caly poranek juz ta wizja za mna chodzi a najchetniej jednak, to bym sam imbir zjadala. Tylko ile mozna marynowanego hihi.

Marynowane jak marynowane-imbir jest ostry,a ostre może pobudzic mięśnie macicy do skurczów,także nie przesadzaj [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane ten rok dla mnie był dość długim rokiem i był rokiem czekania. Najpierw na kolejna iui w czerwcu później już czekanie na ivf. Ja Wam życzę by 2018 był rokiem pięknych przeżyć oraz spełnionych marzeń tych największych i najskrytszych. Żebyśmy za rok życzyły sobie tylko i wyłącznie więcej pieluch więcej przespanych nocy. Do siego roku!!!





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane noje życzę Wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. Aby kolejny rok był spełnieniem naszych najskrytszych marzeń,oczywiście najbardziej tego o byciu mamą! Każdej z nas życzę siły i wytrwałości a wierzę że każda z Nas spełni swoje pragnienia! Udnaje zabawy dzisiejszej nocy i najpiękniejszego daru od Boga w 2018 roku!:-)
 
Do góry