reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy w ciazy mozna jesc sushi? Nie to na cieplo a to zwyczajne wedzone lub surowe.

Bo tatar z miesa chyba nie powinno sie jesc, wiec zastanawiam sie jak to z ryba.
 
Dziewczyny, czy w ciazy mozna jesc sushi? Nie to na cieplo a to zwyczajne wedzone lub surowe.

Bo tatar z miesa chyba nie powinno sie jest, wiec zastanawiam sie jak to z ryba.
Tego z surowymi rybami nie mozna ale mozesz je zastapic wedzonym na cieplo lososiem solonym sledziem albo zrobic wersje wega avocado mango ogorek dla mnie pyszota. I zostaja tez gotowane lub marynowane krewetki takze jest czym zastapic surowizne :)
 
Tego z surowymi rybami nie mozna ale mozesz je zastapic wedzonym na cieplo lososiem solonym sledziem albo zrobic wersje wega avocado mango ogorek dla mnie pyszota. I zostaja tez gotowane lub marynowane krewetki takze jest czym zastapic surowizne :)

O, to fajnie! Wiec rzuce sie na wedzone jak lwica, ale taka mam ochote haha. Nie moge juz usiedziec, caly poranek juz ta wizja za mna chodzi a najchetniej jednak, to bym sam imbir zjadala. Tylko ile mozna marynowanego hihi.
 
reklama
O, to fajnie! Wiec rzuce sie na wedzone jak lwica, ale taka mam ochote haha. Nie moge juz usiedziec, caly poranek juz ta wizja za mna chodzi a najchetniej jednak, to bym sam imbir zjadala. Tylko ile mozna marynowanego hihi.
Tylko bezpieczny jest wedzony na cieplo. Ale sproboj naprawde zrobic ze sledziem do tego imbir i vasabi i ogorek korniszon ;)
 
Do góry