reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki kochane Szczęśliwego Nowego Roku 2018 :)
życzę Wam aby tym którym nie udało się spełnić marzenia o byciu mamą,aby w końcu w nadchodzącym roku zobaczyły upragnione dwie kreseczki. I jak już zobaczą to życzę spokoju jak i wiele zdrowia,a tym którym się udało gratuluje i aby maluszki zostały z nami na długie 9 miesięcy bez żadnych komplikacji :):)
 
Dreams jak tam? Zosia jeszcze śpi? Nie wybiera się jeszcze na drugą strone brzuszka?
Ze spaniem to ma mało wspólnego, raczej z rozpychaniem matki od środka [emoji23] siedzi jeszcze... Dobrze, niech juz w 2018tym się urodzi[emoji6]

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Dziewczynki ode mnie rowniez wszystkiego najlepszego. Caly moj rok 2017 krecil sie w okol jednego tematu i w okol wizyt w klinikach..Oby ten rok nam tego oszczedzil ze wzgledu na rychla ciaze!!!![emoji10][emoji10][emoji10]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ze spaniem to ma mało wspólnego, raczej z rozpychaniem matki od środka [emoji23] siedzi jeszcze... Dobrze, niech juz w 2018tym się urodzi[emoji6]

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
To ja poprosze o zwolnienie brzucha we wtorek, tak po południu :D Przechwytuję! :)
Szczęśliwego rozwiązania :)
 
reklama
Szczęśliwego Nowego Roku laski! spełnienia w tym 2018roku! ja nie lubię końca roku...nastraja diabelnie depresyjne... Piękny rok za mną mimo końcówki do du..y:( a kolejny...no cóż mniejmy nadzieję że bedzie wyjątkowy i cały do samego koniuszka szczęśliwy! Życzę Wam lokatorów w brzucholkach na długie miesiące, zero zmartwień i strat. Siły ciała i ducha, uśmiechu i wiecznego słońca w serduchu:*
 
Do góry