reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A i u mnie wersja vege mimo ze wszyscy uwielbiali shushi szla odrazu. A robilam mango ogorek vasabi, mango avocado imbir, mango avocado szczypior
 
reklama
Mi lekarz nic nie wspomniał i nie przepisywalam ale raz dziennie biorę 2 mg i 3x dziennie nospe max
A jak radzisz sobie z bólami głowy jeśli masz mnie dzisiaj odpadły I jestem przekonana że to po progresteronie mam bo wcześniej też tak miałam ból nie do opanowania jedynie pyralgina pomagała... A teraz jej nie mogę. Mam pytanie jeszcze o skończę mieliście po transferze skończę macicy bóle brzucha? Ja przy ostatnim nie udanym transferze tak miałam I zastanawiam się jak mnie teraz dopadnie to co robić...
 
A jak radzisz sobie z bólami głowy jeśli masz mnie dzisiaj odpadły I jestem przekonana że to po progresteronie mam bo wcześniej też tak miałam ból nie do opanowania jedynie pyralgina pomagała... A teraz jej nie mogę. Mam pytanie jeszcze o skończę mieliście po transferze skończę macicy bóle brzucha? Ja przy ostatnim nie udanym transferze tak miałam I zastanawiam się jak mnie teraz dopadnie to co robić...
Kochana jak nie masz skad wziac relanium to ratuj sie nospa, zwykla mozesz 3x2 lykac. Lepiej zeby brzuch nie bolal:)
 
Dziewczynki z mojej strpny serdecznie dziekuje za piekne zyczenia, mam nadzieje ze u mnie jak i u wszystkich sie spelnia;)
Zycze wszystkiego co najlepsze dla Was wszystkich, zaslugujecie na to!
Do siego roku:*
 
reklama
Do góry