reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane jeszcze jedna sprawa.Podpisywalam zgodę na ustalenie grupy krwi dziecka.Ja mam grupę brh- i doktorka powiedziała że jeśli dziecko bedzie mieć grupę dodatnia to jest jakieś ryzyko(poziej dokladnie nie zrozumialam)czy ktorac z was wie o co chodzi?
 
reklama
Ale Doc P powiedzial zeby ostatni wlew wziac 4 tyg po transferze ale po wczorajsztm i dzisiejszym plamieniu Pani Dr ktora konsultowala mnie najpierw telefonicznie kazala dzis wziac intralipid. Pierwsze jej pytanie jak mowilam.co sie dzialo to czy mialam intralipid i ze takie krwawiwnie jest bardzo czeste i zebym dzis wziela kolejny wlew
misis ja mam intralipid do 12 tyg brac, szybko masz konczyc ,balabym sie bez tego:(
 
Ale Doc P powiedzial zeby ostatni wlew wziac 4 tyg po transferze ale po wczorajsztm i dzisiejszym plamieniu Pani Dr ktora konsultowala mnie najpierw telefonicznie kazala dzis wziac intralipid. Pierwsze jej pytanie jak mowilam.co sie dzialo to czy mialam intralipid i ze takie krwawiwnie jest bardzo czeste i zebym dzis wziela kolejny wlew
To akurat wykorzystasz dwa i Maluch się będzie pięknie rozwijał :-)
 
reklama
Do góry