reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

heh... ja mojej mawie mowie ze za dobrze mnie wychowała..ale nastepnym razem chyba tak zrobie..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu nawet nie umiem napisać jak bardzo ci współczuje. Jesteście bardzo biedni, nie umiem nawet sobie wyobrazić skąd masz siłę na to wszystko. A teściowa no cóż może ma taki sposób na odreagowanie. Modlę się za was ale nie poteafię pojąć dlaczego tak się dzieje.
 
reklama
Dziekuje za słowa wsparcia...jesteście wielkie. Narazie ciężko mi to wszystko ogarnąć. Mąż zmienił zdanie i nie chce słyszeć o dalszym leczeniu, wcześniej pewnie tylko mi przytakiwal abym się nie denerwowala...może i ma racje. Chyba czas zejść na ziemię i przestać marzyć o dziecku.
Mam pytanie biorę encorton, słyszałam że trzeba go stopniowo odstawiac czyli jak? Bo ostatnio odstawiłam wszystko na raz to czułam się okropnie...jak alkoholik na odwyku :(
Jaka dawkę Encortonu bierzesz?
 
Ja na stronie novum w najczesciej zadawanycb pytaniach wyczytalam ze ostatnia miesiaczka jest 1 dniem ciazy. Tak sie liczy u mnie bo jak jest transfer z mrozakow to jakos inaczej.zerknij sobie na ich www

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba nie do końca bo przy długim protokole bywa różnie :). Kiedyś znalazłam info że przy in vitro odlicza się 14 dni od dnia punkcji i to jest 1 dzień ciąży. I sprawdziło mi się to z porodem. Zresztą jak będziesz miała rozjazd pomiędzy datą z USG a tą z dnia miesiączki to lekarz bierze datę z USG;)
 
Odebralam teraz wyniki wit. B6 (po 11 dniach) ktora badalam w związku z homocysteina... i mam 66 a norma jest do 30! Wow. Z czego to wynika? Nadmiar jest grozny? Jak to zbic?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana ja to sie nie doczekałam normalnego okresu tylko lyzeczkowaniem sie skończyło [emoji58] ale teraz moje szczescie ma juz 9,5 cm [emoji7]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
No tak, napisałam nieskładnie. Chodziło mi nie o to ze pojawił się sam tylko ze tez mialas takie akcje. Okres wrócił i udany udany transfer. Po zabiegu...
:*
 
Do góry